Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy nem akarok már iskolába járni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és 10. osztályos és már rohadtul unom az egészet, még 3 évem van az érettségiig mert elszúrtam, semmi kedvem, inspirációm sincs már az egészhez.


Ráadásul az iskolában szorongok, nincs önbecsülésem, nincsenek barátaim, akikkel beszélgetni tudnék, így nagyon esélytelennek látom az egészet...


Ha nem megyek iskolába a szüleim nem fognak eltartani már, az biztos. Persze nem dobnának ki, de én meg nem szeretném azt hallgatni mindennap hogy semmire sem vagyok jó.

Sajnos nagyon szerencsétlen vagyok, semmit sem tudok megcsinálni, a munkához is hülye lennék, most egy ilyen embernek őszintén, Ti milyen jövőképet láttok?


2014. szept. 27. 13:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%
gyári összeszerelői meló három műszakban, minimálbérért, vagy esetleg idénymunkás.
2014. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%
Vagy mekiben sütheted a húsokat szarért-húgyért. Gratula.
2014. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen hozzáállással,csak egy aluljárót tudok elképzelni.
2014. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
98%
Lehetsz még prosti vagy webcam-modell is. Ha ügyes vagy, kereshetsz a testeddel egy csomó pénzt. Igazad van, minek tanulni.
2014. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hogy azt se
2014. szept. 27. 13:24
 6/40 anonim ***** válasza:
39%

Prostitúció, alkoholizmus, gyerekek állami gondozásban, esetleg egy férj, aki ver. Ha az iskola nem inspirál, az otthoni munka igen?

Tudsz főzni, mosni , takarítani....? Neeeem?

Mik a terveid így? Csodálod, hogy nincs önbecsülésed?Nincsenek barátaid? Tégy magadért, hogy legyen. akkor talán a suli is jobban izgat majd.

(15 évesen már nem laktam otthon, az utolsó diplomámat nemrég szereztem)

A szüleidnek nem kell elmondani, biztosan látják. És joggal szomorúak.

2014. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%

szerintem is hülyeség, hogy ennyire buta embereket tovább tanítsanak! Elég nekik a 8 általános!

Ha tovább tanulnak, akkor csak feltartják a jobb képességűeket a tanulásban, és lefárasztják a tanárokat.

2014. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem még lehet belőled kukás vagy utcaseprő, vagy már ahhoz is kell érettségi, lehet. Most itt akkor mi a kérdés, hogy hogyan mondd el vagy hogy mi milyen jövőt látunk neked? Szerintem mondd azt a szüleidnek, hogy gratulálsz, hogy ennyire béna embert sikerült gyártaniuk és képezniük, 19 év alatt erre futotta nekik. És hogy innentől átveszed tőlük a hatalmat, engedjenek elmenni.
2014. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2014. szept. 27. 13:30
 10/40 anonim ***** válasza:
82%

#8 Nem feltétlenül a szülőket kell hibáztatni!

Ha egyszer gyenge képességű a gyerek, akkor még ha a fejük tetejére állnak, sem fog belőle zseni válni.

2014. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!