Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van anyukamnak, hogy...

Igaza van anyukamnak, hogy szegyellnem kene magmat e miatt?

Figyelt kérdés
Hugom 2 gyerekes anyuka, csinos, sportos teste van, foz, ragyog a haz, van ideje edzeni, jo a munkajaban, diplomaja van, zsiros munkaja, hatalmas luxus csaladi hazban laknak. En meg el vagyok hizva, kozel a 30hoz erettsegim sincsen es nincs parom. Szerinte ha nem kapom ossze magam, egyedul fogok meghalni.
2015. febr. 27. 21:21
 1/7 acelsziv ***** válasza:
86%
mindenki úgy cseszi el, ahogy akarja. Te választottad ezt és nem kell szégyellned magad miatta, ha neked ez megfelel.
2015. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos igaza van. Nem szégyellned kell magad, hanem levelezőn, munka mellett tanulni, heti 3x futni fél-egy órát, ápolni magad.
2015. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
A te életed azt kezdesz vele,amit te akarsz. A húgod legyen a példakép, aki inspirál.Kezdj el mozogni, esetleg kérj tőle tanácsot.Iratkozz be esti suliba.És kezdj el olyan dolgokat csinálni,amire vágysz.Tégy magadért!Ha te nem érzed ól magad a bőrödben, akkor ne várd el ,hogy egy férfi jól érezze magát veled.Fogadd el magad és akkor majd lesz párod.Addig meg cselekedj!
2015. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem szoktak futást ajánlani elhízott embereknek.
2015. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nem, attól, hogy másokhoz hasonlítgatnak még soha nem lett jobb semmi. Ha ezt a kérdést feltetted, gondolom nem érzed jól magad úgy ahogy most vagy, de ezen tudsz változtatni. Kezdd kis dolgokkal és úgy haladj előre. Ha egyik napról a másikra próbálsz megváltozni, az nem fog sokáig tartani. Nézz utána az egészséges táplálkozásnak, hogy milyen lehetőségek vannak mozgásra és úgy válaszd ki a magadnak megfelelőt. Hordj olyan ruhákat amikben kényelmesen érzed magad, próbáld azokat a részeiket kiemelni velük amiket előnyösnek gondolsz. Ha te rendben vagy magaddal, azt mások is érzékelni és értékelni fogják.

Az érettségit le tudod tenni munka mellett, levelezőn is, a neten pedig sok segédanyagot találsz, vannak jó nyelvtanuló oldalak is teljesen ingyen, a saját tempód szerint haladhatsz.

Az értékedet pedig nem a kilóid, az okleveleid, vagy egy párkapcsolat határozza meg.

2015. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Molett testalkatom van,szóval el vagyok hízva közel 6 hónapja baleset miatt nem tudtam kimozdulni!Mégis futással fogytam...nem kell egyből több km-ert megtenni,kicsivel kell kezdeni stb!Ez hülyeség h elhízott ember ne fusson...
2015. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elhízott, és a molett plusz van egy" kis" tűlsúlya(10-15kg) nem ugyanaz. 15 kg feletti túlsúllyal nem ajánlott futni, (szétmennek az ízületek)

Persze fontos tisztázni, hogy a 15 kg itt nem az ahhoz képesti súlykülönbség, mint amir vágyik az ember.

Nekem a 60kg az ideális, amit szeretnék(58kgalat sovanynak számítok) most vagyok 66-67 még mindig a bmi és rámnézve is az atlagos, de nem sportos, normális tartományban, tehat alapvetően nincs túlsúlyom, mégis 6-7kgot le szeretnék dobni,



Szégyellned?

Nem



Mégis elgondolkodhatnal az életeden, nem is a súlyon, hanem 30évesen se érttségi, akkor jó állás sem, miből fogsz megélni?

Párkapcsolat az mindig kérdéses, mi az oka?


A legfontosabb, ne hasonlítgasd magad a tesóddal, és anyukadat se hagyd.

Ezzel a húgoddal való kapcsolatod fog megromlani, pedig ő nem tehet a te életedről, hátteredről. Nem azert nem jő neked, mert neki igen.

2015. febr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!