Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék anyukámnak...

Hogyan segíthetnék anyukámnak pénzhez jutni, ha a diákmunkához még fiatal vagyok? 15 l

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazság szerint semmivel.
2014. jún. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
15 évesen tanítási szünet alatt a szülő beleegyezésével dolgozhatsz ha szeretnél.
2014. jún. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Van rá törvény adta lehetősége, de nem igazán hiszem, hogy találna ilyen idősen munkát. Ahhoz nagyon szerencsésnek kell lenni.
2014. jún. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyire lenne szükség? Mire kell? És miért neked kellene ezt megoldanod?


Törvényes úton sehogy.

2014. jún. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress neki jobb melót! Én is ezt csinálom a férjemnek, mert napi 2-3 órás munka az összes hirdetést átbogarászni, motivációs leveleket írni, életrajzokat az elvárásoknak megfelelően megírni. Ráadásul a jelenlegi munkahelyén nyilván nem csinálhatja.

Menj be a családsegítőbe, kérdezősködj körbe milyen támogatásokat kaphattok, milyen feltételekkel, intézd a papírmunkát ha kell hozzá.

Kérdezd meg a védőnőt is, nála le szoktak adni ezt-azt hátha tud valamit ingyen, ami megkönnyíti az életeteket.

Segélyszervezeteknél kaphatsz ingyen ruhát vagy tartós élelmiszercsomagot.

Kérdezősködj körbe rokonoknál takarítást,gyerekfelügyelet vagy kutyasétáltatást vállalj.

2014. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Válogasd át a cuccaid, ami felesleges próbáld meg neten eladni vagy zálogba tenni.
2014. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcsszezon van, ilyenkor elég könnyű alkalmi munkát kapni vidéken.
2014. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.!:) nézegetek diákmunkát, de csak 17 éves kortól vannak://

A lényeg az, hogy azért szeretnék segíteni, mert ketten vagyunk egy 100.000-es fizetésre(tudom, ez nem olyan kevés..) Ezzel probléma eddig nem volt, csak most egy hónapja meghalt a nagypapám és 370.000-be került a temetése.. Minden tartalékunk elment rá (papámnak nem maradt meg nyugdíja, mert amit kapott, az pont fedezte az otthont, ahol lakott, mert demens beteg volt.), anyu pedig még fizetéselőleget is vett fel.. így most elég nehezen boldogulunk .. én nem szégyenlem, nem azért szeretnék több pénzt, csak anyukámnak szeretnék segíteni:)

2014. júl. 2. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!