Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak szeretnék segíteni...

Anyukámnak szeretnék segíteni aki nagyon magányosnak érzi magát. (? )

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg összefoglalva hogy apukám külföldön él, mi meg ketten anyummal itthon. Ők még mindig házasok. Csak anyum magányosnak érzi magát, nem túl sok barátja van. Olyan oldalt szeretne keresni ahol hasonló helyzetű nők csak úgy kiönthetik egymásnak a bajukat, vagy csak úgy meghallgassák. Ismertek ilyen oldalakat? Semmiféle képpen nem társkeresőre gondol. Csak ilyen beszélgetős/ "lelkizős.. :) Előre is nagyon szépen megszeretném köszönni ha tudtok tanácsolni valamit! Nagyon szeretnék neki segíteni :) Üdv ^^

2014. nov. 28. 00:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
miért nem beszélgetsz te vele?
2014. nov. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Milyen házasság az már ahol az egyik fél külföldön él a másik itthon?

Na mindegy.

Amúgy tán ezen az oldalon biztos akad lelkitársa.

2014. nov. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem lelkitars kell neki, nem olyan tarsasag kell ahol egyutt sopankodnak.

Olyan barati kapcsolat kell, akivel vigan vannak, elmennek kavezni, setalni, stb. Egy mar meg van, te. Tobbit talan talal hobbi klubbokban, stb.

2014. nov. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Küldtem üzenetet, majd olvasd el ha ráérsz, remélem megoldottuk az ügyet. :)
2014. nov. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

akkor sorban :

1. természetesen szoktam vele beszélgetni csak nem tudom keveset vagyok itthon és ezért van szüksége valakire.

2. Igazából teljesen igazad van de figyelj Magyarosságon nem lehet úgy megélni mint ahogy egy külföldi keresettel és nem volt más választás. Max. az hogy ki költözünk mi is de azt egyikőnk sem akarja túlzottan, mert már volt ilyen ok miatt költözés ami nem volt túl jó.

3. Igen, igyekszek többet vele lenni

Még egyszer köszi a válaszokat :)

2014. nov. 28. 01:43
 6/11 A kérdező kommentje:
4. köszönöm el olvasom :)
2014. nov. 28. 01:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt valahova rendszeresen!Pl sportolni,ott tudna ismerkedni is :)
2014. nov. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Egyébként gondoltam már rá :) és találtam itt a közelben zumba edzést és lehet elviszem oda mert úgyis tetszik neki:)

2014. nov. 28. 01:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Interneten: nlc forum, keressen anyud valami hasonlo temaju topikot, Vagy inditson egy ujat, ha egy regibe nem fogadjak be (neha nagyon osszezart csapat van egy-egy topikban, de probalja meg)
2014. nov. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Küldik üzit,van egy nagyon jó oldal,ahol rengeteg mindenről tud beszélgetni :)
2014. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!