Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Tényleg annyira...

Hölgyek! Tényleg annyira zavaró és vágyölő, ha a férfi poénból megkérdezi a párját, hogy szeretsz?

Figyelt kérdés
Amikor a pasi néha megkérdezi,hogy szeretsz?Ez tényleg annyira vágyölő számotokra?
2015. márc. 2. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne vágyölő? Tőlem nem kell kérdezni, elég sűrűn elmondom neki, mert hogy így is érzek.
2015. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Poénból" Igen, ha poénból kérdezi, és nem azért, mert erre vágyik, akkor az.
2015. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Néha megkérdezem a páromat,van hogy csak poénból,mert tudom,hogy szeret,van amikor csak úgy pl reggel amikor készülődünk.Hogy ugye szeretsz?

Azt mondja elég idegesítő tud néha lenni,és hogy olvasta valahol,hogy megmérgezheti a kapcsolatot,hogyha az egyik soakt kérdezgeti.Én nem kérdezem sokszor,de néha megkérdezem,tudom hogy szeret,de néha nekem is jólesik hallani.Miért zavarja ez ennyire?Nem naponta kérdezem meg,néha rámjön.Miért baj ez?

2015. márc. 2. 08:59
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 08:57


Poént értsd úgy,hogy tudjuk mint ketten,hogy szeretjük egymást,néha ő is szokott idegesíteni hülyrségekkel.De néha tényleg teljesen komolyan kérdem meg tőle,hogy ugys szeretsz?Akkor mindig azt mondja,ilyet a nők szoktak kérdezni nem pasik.Miért baj ez ha néha megkérdezem?

2015. márc. 2. 09:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vágyölő. Inkább az a gáz, hogy ezt kérdezgetni kell és nem mondja magától :)
2015. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 09:01


Ezt mondtam neki én is,ha nem mondod,akkor még jó,hogy megkérdezem tőled.Régebben mondta,de ebben az utóbbi pár hónapban nem igazán mondta.

2015. márc. 2. 09:05
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Nekem az a furcsa, hogy férfi létedre erről folytatsz diszkurzust itt.... Számomra ez a férfiatlanság lenne teljes mértékben vágyölő.
2015. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem folytatok diszkurzust,egyszerűen csak kiváncsi vagyok,hogy mások hogyan reagálnak erre.Nem azért van ez az oldal,hogy kérdezzünk?Szerintem egy teljesen egyszerű kérdés ez.De te sem a kérdésre válaszolsz,hanem azzal vagy elfoglalva,hogy felmertem tenni itt egy ilyen kérdést.
2015. márc. 2. 09:15
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem lenne vágyölő :D ekkora baromságot :D Mi tényleg szoktunk ezzel poénkodni :) -> szeretlek. - Én is megszoktalak már! :) Vagy: Szeretsz? MIre ő vagy én: egyszer mondtam, ha változik, szólok....

Aztán röhögünk. Tudjuk, hogy szeretjük a másikat, szerintem gáz, hogy ezzel nem lehet egy kicsit viccelődni. A feleségednek nem sok humorérzéke lehet :(

2015. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A székelynek panaszkodik a felesége, hogy sose mondja, hogy szereti. Erre a székely: egyszer már mondtam, ha változás lesz szólok.

Kb 😀

2015. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!