Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 4-5 év korkulomb...

Attila8989 kérdése:

Szerintetek a 4-5 év korkulombség az ideállis?

Figyelt kérdés
Sziasztok megismerkedtem egy 5 évvel oregebb lánynal nagyon jó a kapcsolatunk de valahogy sokat gondolkozok azzon hogy ez a korkulombség nem e sok))?? 27F

#korkulomseg
2015. márc. 2. 20:24
 1/5 anonim válasza:
71%
Néztél te mostanában tv-t?Toppos csajok 70-80 éves faszikat vesznek el szóval nem!
2015. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Hat altalaban a ferfi szokott idosebb lenni. Nekem szemely szerint fura h a pasi a fiatalabb, de a szerelem kortalan, uugy h ha szeretitek egymast akkor sztm nem szamit
2015. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
93%
Szerintem ezzel ne foglalkozz, ha jól kijöttök akkor az a fontos! :) Az én véleményem szerint nem a kor számít. Nekem is sokkal idősebb a párom, és már egy ideje együtt vagyunk.
2015. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem létezik ideális…


Nem sok, minden kapcsolatban, és embernek más és más az igény /egyébként helyesen: "nem sok-e")


Nekem sok lenne, akkor is, ha férfi javára lenne a különbség, viszont a szüleimnél anyu idsebb. A sógoroméknál ő fiatalabb 5 évvel, igazán jól megvannak(de ők nem akarnak gyereket, soha nem is akartak, 34-39 évesenk 4 éve 1 pár)


Egy nőre soha ne mondd, hogy öregebb, mert nem hangzik szépen.

Idősebb jobban veszi ki magát. Tudom, hogy ugyanazt jelenti, de másképp hangzik.


Ha sokat agyalsz rajta, akkor ez még gond lehet, egyik ismerősömnél sem merült fel problémának, az biztos.

2015. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 4-5 év szerintem rendben van, akármelyikőtök idősebb. Ha évtizedekről beszélnénk, ott lehetnének problémák. Arra viszont számíts, hogy egy 30-as nő nem fog 10 évet várni arra, hogy családot alapítsatok.
2015. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!