Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 18 eves lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 18 eves lany osszejohet egy 28 eves fiuval? 10 ev korkulombseg.

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az már férfi, és én egy kicsit soknak találom.
2015. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy mi az oka? Amúgy lehetséges...
2015. febr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:

Ezt magam is ki tudtam számolni.


Ez általában egyénfüggő,de ha már van valami,akkor egy próbát megér.

2015. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

valakivel biztos, konkrétan velem nem, nekem sok ez a korkülönbség

27f

2015. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Összejöhet, de miért??? Itt vagyok, mondjuk én korodbeli pasi, aki simán lehetne bármely lány ideállja. Érett vagyok, és egy értékes férfi.

Nem értem ezt a gondolatmenetet. Idősebb biztos érett, meg "felnőtt". Hülyeség!

Vagy már pénzes és jó az ágyban... Hát erre is rácáfolhat az élet. De mondjuk itt vagyok én is ellenpéldának annak ellenére hogy fiatalabb vagyok.

Nem baj... Majd mikor én leszek 28... Az ilyen kis lányokat élből fogom lepattintgatni, akik nem találnak párt a saját korosztályukban.

Inkább nézz körül a kortársaid között, biztos találsz ott is magadnak való pasit.


22/F

2015. febr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bárki összejöhet bárkivel, nem az a lényeg, de az már nem valoszinű hogy hosszú életű lesz a kapcsolat.
2015. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak Nők akik az idősebbekre buknak, mivel érettebbek jobban odafigyelnek partnerükre mint egy vele egykoru fiu. Anyagilag is valoszinüleg stabilabb sőt biztosan és 28 évesen már elég sokat tapasztalt és tudja mi az amire valóban szüksége van, az ilyen már álltalában nem a gyors kalandokat keresik. bár nekemis kicsit soknak tünik de szerintem nem az. Ha megvan a kölcsönös vonzalom és érzelmek akkor nem számit. elvégre neked kell abban a kapcsolatban lenni nem másnak igy nemis igazán számit mások mennyire huzzák az orrukat ezért. Amugyis a Nők szellemileg is gyorsabban fejlődnek mint a férfiak igy 18 évesen már lehet simán egy 25 éves gondolkozása a lánynak szóval...nem szaporitoma szót sztem ezzel a 10 évvel semmi baj nincs.
2015. febr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért ne?Egy 28 éves az még fiatalember.
2015. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor a fiú 18 volt, a lány még csak 8. OMG.
2015. febr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!