Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy ő az...

Honnan lehet tudni, hogy ő az igazi és nem csak a rózsaszín köd miatt érzed annak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, hogy nem hamarkodod el az elköteleződést, és kivárod azt, amikorra elmúlik a rózsaszín köd.
2015. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Költőnő? ***** válasza:
81%
az idő múlásából és közben sem őt nem akarod megölni, sem magad XD
2015. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Sokat gondolkoztam ezen. SAjnos 2 év után mindig rájöttem (3 kapcsolatom is volt ami min 2 évig tartott), hogy elmúlt a rózsaszin köd, és akivel együtt vagyok, egy vadállat. :(
2015. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan nem lehet tudni. Én közel 10 évig voltam arról meggyőződve, hogy ő az igazi. De kiderült, hogy tévedtem. Pedig ekkora időtávlatban már nem beszélhetünk rózsaszín ködről...
2015. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ismerned kell magad és a másikat is. Valamint azt, hogy mit akartok az élettől és a kapcsolatotoktól.

Egyszerűnek hangzik, de valójában a legtöbb embernek egy élet is kevés hozzá.

2015. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Nincs igazi.
2015. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Onnan,hogy miután a rózsaszín köd eloszlott , felfedezitek egymás árnyoldalát , felfedezitek hogy a "jól megválasztott párkapcsolat" önmagában nem a boldogság záloga. Felfedezitek hogy a párkapcsolat "pusztán" egy lehetőség, hogy a másik tükrében önmagatokat jobban megismerjétek. Felfedezitek, hogy önmagatok jobb megismerése közelebb hoz a bennetek lévő benső békéhez nyugalomhoz kiegyensúlyozottsághoz.

Miután mindketten eléritek ezt a bennetek lévő békés nyugodt ,kiegyensúlyozott állapotot, akkor talán választ kaphatsz e kérdésedre.

2015. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

A rózsaszín köd igazán soha nem múlik el ha ö az igazi.


Volt sok kapcsolatom, majd házas is voltam. De rá kellett jönnöm, hogy ami ezelött volt az csak olyan üres kapcsolatok voltak.

Habár voltam 15 évesen szerelmes, de akkor még nagyon gyerekek voltunk, és gyerekes dolgokból mentnk is szét(meg közben költözés), de az is egy igzi viszonzott szerelem volt.

Kerestem valami hasonlót, de ezt nem találtam és benne maradtam üres kapcsolatokba, ahol jóléreztem magam, de nem voltam igazán szerelmes.


Majd jött a mostani férjem, 8 éve vagyunk együtt, 2 gyermek, de ma reggel is a reggelizö asztalnál úgy bújtunk össze, mint 8 éve az elsö reggelinknél. Persze vannak rossz idöszakok is, de azok kevesek, és rajongás, szerelem még mindig itt van.

Szerintem már az elején lehet ezt érezni, hogy ö az igazi. A rosszabb az, ha te érzed és a másik nem érzi ezt egy idö után.

2015. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha annyi százasom lenne , mint amennyi ember teljes meggyőződéssel mondta már itt a földön, a párjára hogy "ő az igazi" , majd évek , vagy évtizedek után kiderült , hogy mégsem, akkor én már milliárdos lennék.:DDD
2015. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elején sehogy. 2-3 év együttélés után már igen, mert ennyi idő alatt kiismeri az ember a másikat, és egész biztosan átmegy a pár egy-két nehezebb időszakon. Csak ilyenkor látni igazán, hogy számíthatsz-e a másikra.
2015. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!