Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lett rozsaszín hajam és...

Miért lett rozsaszín hajam és igazi hajfesték az amire az van írva, hogy 24 hajmosásig tart?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 ées vagyok és tegnap be akartam festeni a hajamat vörösre, de csak azzal a kimoshatossal. Egy tincset befestettem és rozsaszín lett, aztán már a többit be sem festettem. Nagyon sötétet vettem és mégis így fogta be vagy lehethogy azért, mert szőke a hajam. Vettem egy másikat arra az volt ráírva, hogy 24 hajmosásig tart, de van hozzá rendes festékkrém és peroxid is. Nem tudom hogy ez most igazi festék vagy majd ez kikopik, mert az útmutatoba az volt írva, hogy javasolt mminden honapban festeni, mert a haj kb. 1cm-t nő. De én nem akarom rendes festékkel befesteni mert nagyn kevés a hajam és nem akarom roncsolni. Nem tudjátok, hogyha befestném am másikkal akkor nem-e lenne megint rozsaszín vagy, hogy ez igazi hajfesték-e, hogyha van hozzá peroxid?

2014. febr. 1. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazi festéket vettél. És szerintem a szőke hajat felesleges befesteni, mert egy életig fogsz szenvedni ha a vörös pigment nem megy ki rendesen a hajadból.

Én inkább azt csinálnám, hogy szép egészséges hajat varázsolnék az eredeti hajból. Szerintem nincs annál szebb mint amikor egy szőke haj erős és fényes.

2014. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NE csinálj vele semmit.

egy éve én is ebbe a hibába estem. szép, természetes szőke hajamat befestettem a garnier 28 mosás után kikopós BARNA hajfestékével. az még hagyján, hogy VÖRÖS lett, de még 3 hónap után se jött ki a hajamból.

szerintem ne csinálj semmit a hajaddal.

vegyél hajvitaminokat, használj rá olajokat és szép dús lesz.

2014. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!