Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a párom? Minek kell...

Normális a párom? Minek kell mindig itt lenni a gyerekeinek? Én reagáló túl? 23 /N

Figyelt kérdés
Két gyere van a páromnak 3 és 5 éves. Egy héten nálunk, másik heten az anyjuknál vannak. Három szobánk van. Úgy van kialakítva két szoba hogy az egyiken át kell menni hogy át juss a másikba. Sajnos az 5 évesnek belül van a szobája, azaz a miénken szaladgál keresztül. Ez okoz problémát... A párom ez miatt nem akar ilyenkor szexelni. Attól fél hogy meglátnak. Meg amúgy is rossz alvok, félnek a sötétben, ezért gyakran át jön valamelyik a mi szobánkba.amikor itt vannak általában csak heti egyszer szexelunk. Mivel ő nagyon akar mert majdnem mindegy átjönnek éjszaka. Nincs kulcs sajnos a szobához. Amikor nincsenek itt a gyerekek akkor minden jó, akar a párom is.. :)jogosan vagyok mérges hogy a gyerekei miatt ilyenkor szinte nincs szex? Miért kell ennyit itt lenniük egyáltalán? A párom 35 éves. Ti mit tennétek a helyembe?

2015. márc. 9. 14:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

Gondolj arra, hogy ha lesznek közös gyerekeitek, akkor ők ugyanígy lesznek.


Egyébként a benyitogatás valamilyen szinten tényleg gond szokott lenni. Egyszer internetes fórumon olvastam egy ötgyerekes anyuka hozzászólását, aki írta, hogy nem is tudja, hogy 3 gyerek után az utolsó kettő hogy jött össze nekik, mert házaséletükben sokáig csak az jelentette a változatosságot, hogy mikor melyik gyerek nyitja rájuk az ajtót. :-)))


Szerintem arrafelé keressétek a megoldást, hogy átalakítjátok a lakást, netán elköltöztök, hogy külön bejáratú legyen a három szoba. Akkor biztos mérséklődik a probléma.

2015. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
66%

Igen, Te reagálod túl.

Költözzetek ti a belső szobába és akkor nem kell rajtatok keresztül mászkálnia a gyereknek.

Ilyen összevissza élettel meg ne csodálkozzatok hogy fél és rossz alvó a gyerek.

2015. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
Ez ugyanúgy okozhat és sokszor okoz is gondot egy olyan házaspárnál is, ahol a gyerekek a sajátjaik. Ott ráadásul még minden második hét sem szabad, tehát valamilyen módon alkalmazkodniuk kell, ha szexuális életet akarnak élni. Találjátok meg ti is a módját.
2015. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%
Ha van 3 szoba és úgy nem tudjátok megoldani (azonkívül gondolom még fürdő meg konyha is van!), az nem a gyerekek hibája, hanem az intelligenciahiányé.
2015. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
48%
Az lenne a normális, ha otthagyna a párod, mert még egy nyeretlen kétéves vagy.
2015. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

Te 23 éves kislány vagy még, ő meg 35 éves férfi és apa.

Amikor összejöttél vele, akkor nem gondolkodtál el ezen, hogy mi a velejárója egy idősebb pasinak?

2015. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%
Tudtad hogy a párodnak vannak gyermekei? Ha igen akkor mit csodálkozol? azt hitted te bellibbensz az életébe, akkor majd otthagyja őket? 23 évesen már nem vagy gyerek, hogy felfogd az ilyesmit. Sokan a te korodban már anyukák és non-stop ott van velük a gyerek. Egy kapsolat nemcsak a szexről szól, hanem hogy úgy fogadom el a másikat ahogy van. Viseld el és inkább próbáld megszeretni a gyerekeket, meséljetek nekik este, foglalkozzatok velük, hogy ne féljenek éjszaka.
2015. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%

Ha te neked a numera hiánya az egyetlen probléma,inkább hagyd ott a férfit,hogy egy nő lehessen vele,nem pedig egy önző csitri.


21/L

2015. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
57%

Jézusom, szégyelld magad!!

A gyerekei a legfontosabbak a világon. És hogy mennyit kell ott lenniük? Te magad írtad: minden második hetet ott kell tölteniük!

2015. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem az ilyen embereket.

Majdnem egykorúak vagyunk, én sem bírom a gyerekeket, megőrülnék, ha együtt kellene élnem velük. De közted és köztem az a különbség, hogy én nem állnék le gyerekes pasival, hogy aztán gyerekelmaró akciókba kezdjek.

Szakítsatok, keress egy gyerektelen pasit, neki meg lesz esélye találni egy nőt, akit gyerekestül elfogadja.

Azért bezárni egy szobába egy kicsit, hogy nyugodtan tudjatok k*rni, több, mint visszataszító, nem érzed?

2015. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!