Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a párom? Minek kell...

Normális a párom? Minek kell mindig itt lenni a gyerekeinek? Én reagáló túl? 23 /N

Figyelt kérdés
Két gyere van a páromnak 3 és 5 éves. Egy héten nálunk, másik heten az anyjuknál vannak. Három szobánk van. Úgy van kialakítva két szoba hogy az egyiken át kell menni hogy át juss a másikba. Sajnos az 5 évesnek belül van a szobája, azaz a miénken szaladgál keresztül. Ez okoz problémát... A párom ez miatt nem akar ilyenkor szexelni. Attól fél hogy meglátnak. Meg amúgy is rossz alvok, félnek a sötétben, ezért gyakran át jön valamelyik a mi szobánkba.amikor itt vannak általában csak heti egyszer szexelunk. Mivel ő nagyon akar mert majdnem mindegy átjönnek éjszaka. Nincs kulcs sajnos a szobához. Amikor nincsenek itt a gyerekek akkor minden jó, akar a párom is.. :)jogosan vagyok mérges hogy a gyerekei miatt ilyenkor szinte nincs szex? Miért kell ennyit itt lenniük egyáltalán? A párom 35 éves. Ti mit tennétek a helyembe?

2015. márc. 9. 14:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%

"Miért kell ennyit itt lenniük egyáltalán?"


Gondolom, mert így egyeztek meg. A párod gyerekei. Felfogod? Ha téged ennyire zavarnak, mi a csudáért kezdtél olyan emberrel, akinek két kisgyereke van?

2015. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
77%
A párod normális. A probléma Veled van. Tipikus... Mi a szrnak kezdesz egy apával, ha nem tudod 100% - ig elfogadni a gyerekes létét? Egy szülőnek nincs olyan hogy más lesz a fontosabb. Ezt el kell fogadni. Akinek nem megy, annak ott van egy rakás gyermektelen szingli. Miért nem lehet Velük ismerkedni?
2015. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
89%

"jogosan vagyok mérges hogy a gyerekei miatt ilyenkor szinte nincs szex?"


A párodnak másképpen kellene téged megszexelnie!

Nem megb@*znia kellene,

hanem kib@.znia !!

2015. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%
Már megint süt a rosszindulat a válaszokból, meg jön a feltételezgetés, hogy a kérdező miatt hagyta el a férj a feleséget. A kérdező leírta, hogy szereti a gyerekeket és nem lenne baj, hogy ennyit ott vannak, ha a férfi képes lenne kompromisszumra. Fel kell szerelni a zárat és ha a gyerekek elaludtak 1-2 órára bezárni, amíg tart a dolog utána pedig kinyitni, hogy a rossz alvó gyerekek később át tudjanak menni. De még inkább arra kellene rászoktatni őket, hogy meghatározott időben, mondjuk reggel ébredés után átjöhetnek és odabújhatnak hozzátok. A saját szüleim így csinálták, egy esetre emlékszem, amikor rosszat álmodtam felkeltem át akartam menni és zárva volt az ajtó. Visszaaludtam magamtól, arra nem emlékszem, hogy sírtam-e, de az biztos, hogy nem okozott életre szóló traumát, pláne, hogy több ilyen is lehetett, de csak egyre emlékszem.
2015. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
81%
Kedves utolsó válaszoló. AZért "süt a rosszindulat" a válaszolókból, mert a normálisabbjának kinyílik a bicska a zsebében egy ilyen modorban feltett kérdéstől: "Normális a párom? Minek kell mindig itt lenni a gyerekeinek?" Tehát a kérdés nem az volt, ti hogyan oldanátok meg azt, hogy a gyerekek ne járjanak át éjjel amikor szeretkezünk, hanem az hogy egyáltalán minek kell itt lenniük. A kérdező stílusával bajok vannak. Ennyi idősen már lehetne kicsit érettebb, hogy megértse nem körülötte forog a világ. És nem kérhet egy apától olyat, hogy válasszon közte és a gyerekei között.
2015. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
33%
#25+
2015. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%
"Nincs kulcs sajnos a szobához." Zárcsere nem megoldható?
2015. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

en soha nem kezdenek olyan ferfivel akinek gyerekei vannak.

ha vallaltad akkor ezt el kell viselned, vagy lepj es hagyd ott a pasit.

2015. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Fanncsusz válasza:
80%
Minek neked annyit szexelni?! legyen elég 1 héten egyszer
2016. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!