Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha kiderülne,...

Sz.Fruzsina kérdése:

Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy anyukátok, meg akarja csalni apukátokat, és 2 embernél próbálkozott, de visszautasították rám tekintettel, elmondanátok apukátoknak 15 év házasság után?

Figyelt kérdés
Minden választ gondolatot szívesen elfogadok

2015. márc. 12. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül sem mondanám el. De anyámmal beszélnék. - Csinálja ezt tiszta lappal,és vállalja a következményeket. (!)
2015. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Kicsikém, Neked ebbe nem kell beleavatkoznod. Elhiszem, hogy nem esik jól, de ne vegyél olyan terhet a válladra, ami nem a tiéd. Neked anyaként és apaként kell tekinteni a szüleidre, nekik pedig gyerekként Rád, hazastársként egymásra. Elég szomorú, ha anyukád ilyesmir készül, de nem tudhatod mi van a háttérben.

Én maximum nagy flegmán beszólnék anyukámnak, hogy kíméljenk meg az ügyeitől, nem akarok beszélgetéseknek telefontanuja lenni pl. De köztük ne próbálj sem felbujtó, sem békebíró lenni. Ők már akkor jobban ismerték egymást, mikor Te még egy kósza gondolat sem voltál. Nekik kell megoldani.

2015. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem szólnék bele,sőt az én helyzetemben kifejezetten megérteném,illetve megértettem volna.
2015. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem váltak a szüleim, és nem voltam hülye sosem, mégis törvényszerűen magamat okoltam. Évekbe telt, míg elhittem, hogy nekem ehhez valóban semmi, de semmi közöm nincsen.

Tegyél le sürgősen te is a szerepről, mivel csak magadnak ártasz. Legyél pozitív és ne akarj mindent megkapni, örülj annak, amid van. Sokaknak még ennyi sem jut. Rohannak bíróságra, rendőrségre látleletet vetetni. Tudod ritka a normális család. Becsüld meg magad, és ne avatkozz a szüleid ügyébe. Amúgy pedig ismerned kellene apudat annyira hogy tudd, elvárná-e tőled hogy elmondd neki.

2015. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Én elmondanám apámnak, hadd repüljön az utcára a fehérmájú mocskos k_rva
2015. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Persze persze a kettő ember talán a guruló krumplit is ha meg állna.Majd pont rád való tekintettel mondanak szerényen nemet:))Aztán mitől vagy biztos apád a 15év alatt nem járt félre?
2015. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok túl érzékeny és nehéz felfogású, de a tanácsokat én valahogy olyannak látom, hogy "ne gondolj elefántra".

Ez lelki teher, amire gondolni fog. Helyére kell tennie magában is, hogy most akkor mi változott, mennyire másként látja a szüleit stb.

Másrészt az is teher, hogy titkolózzon az apja előtt, holott egy egészen súlyos dolgot tud az anyjáról.

Én elmondanám a helyedben az biztos, nem tudom jó döntés-e, de nekem csak így tudna megnyugodni a lelkem, hogy mindkettejükkel megbeszélem.

Nem akarnám, hogy bármelyikük is hazugságban éljen.

2015. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mondanám el. Anyuval lehet leülnék beszélni hogy mégis mi a helyzet, mi a probléma, de ennyi.
2015. márc. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat,beszéltem anyukámmal,de ő csak magát védi,uká pedig németországban dolgozik mit sem sejtve... csak ezért akartam neki elmonsani,de rá jöttem nem szólok bele majd ők meg beszélik. Köszönöm szépen még egyszer mindenkinek a válaszokat,nagyon rendesek vagytok...
2015. márc. 13. 07:07
 10/10 anonim ***** válasza:

nem mondanám el, felnőtt emberek majd megoldják.

de viszont mindenkinek mások a szülei, és mindenki a saját szüleire vonatloztat.

az én szüleimnek elég semmilyen a kapcsolatuk egymással, csak egymás mellett élnek, tehát én egyikőjük ez se ítélném el ha félrelépne.

azt tegyék amitől jobban érzik magukat.

2015. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!