Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak spórolni, hogy lakásunk...

Csak spórolni, hogy lakásunk legyen, de közben alig élni. Ti ezt tudnátok csinálni?

Figyelt kérdés

Mindketten dolgozunk a férjemmel,még viszonylag friss házasok vagyunk és éppen lakásra gyűjtögetünk.

Komolyan kezdek belefáradni abba,hogy csak gyűjtögetünk,gyűjtögetünk és semmire sem tudunk költeni vagy csak nagyon keveset ahhoz,hogy x év múlva ingatlanunk legyen. Néha úgy érzem fel kell adnunk egy csomó mindent,keveset szabad költekezni,elmenni nyaralni se nagyon kell és szórakozni is csak ritkán.

Ti így tudnátok élni jó pár évig,hogy ingatlanotok legyen? Én már néha kezdek ebbe beleőrülni...

Folyamatosan nézni mire költök,írni a költségeket és közben elfelejtünk élni és szórakozni,szerintem ez sem jó.



2015. febr. 23. 17:09
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
A probléma meg az,hogy sajnos egyikőnk fizetése sem egy kiemelkedő bér,így havi szinten is csak pár 10 ezer Ft-ot tudunk félretenni.
2015. febr. 23. 17:10
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
És ez csak fokozódik, ha majd gyerek is lesz. Tényleg katasztrófa
2015. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%
és még hányan vannak így ...
2015. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Gondolom hányan vannak így...de itt a kérdés,hogy ezt Ti így tudnátok csinálni?
2015. febr. 23. 17:13
 5/33 anonim ***** válasza:
31%
Majd ha 15-20 éven át gyűjtögetsz - mert a hitel is tulajdonképpen az -, akkor megértelek. Ez van.
2015. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Mi is ugyanigy vagyunk az elettarsammal, en most visszamentem fosulira is, hogy legyen valamilyen vegzettsegem es jobb munkat kapjak tobb fizetessel. De mar nagyon elegem van neha
2015. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%

1. Ez ki fogja csinálni a kapcsolatotokat.

2. Kössetek eltartásit,PROFI ÜGYVÉD segítségével.

3. Jobb a biztos albérlet,mint a bizonytalan hiteles lakás.

2015. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös nyilván hitelt is fel kell majd vennünk...
2015. febr. 23. 17:20
 9/33 anonim ***** válasza:
80%

Nemcsak hogy tudnánk ezt csinálni, hanem ezt is csináljuk. Nincsen nagy bérünk, de mégis albérlet mellett 100 ezret minimum félreteszünk havi szinten, hogy egyszer legyen saját lakásunk.

Nem járunk szórakozni, bár hozzátartozik az igazsághoz, nem is vagyunk egy kiruccanós típusúak.

Ruhát fél éve nem vettem magamnak, ami van, az is lassan kidobás érett. Majd ha oda jutok, 1-1 darabot veszek, hogy legalább legyen mit váltani.


Mi mást tehet az ember? Nem akarunk örök életünkben albérletben rohadni.

2015. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
73%
olvass el pár cikket spórolási, hitel és megtakarítási dolgokról a kiszamolo.hu-n. Nekem átlagos jövedelmem van, viszont azóta, h olvastam a kiszamolo.hu tanacsait, 3x annyit tudok megtakarítani és a hitelimtől is megszabadultam.
2015. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!