Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a pillanat/dolog...

Mi volt az a pillanat/dolog amikor egy szempillantás alatt a szereteted a párod, vagy bárkivel szemben megszűnt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
csalódás, megcsalás, hazugság. A hazugság számomra a legnehezebben kiheverhető dolog.
2015. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magamra hagyott, mikor a legnagyobb szükségem volt rá, aztán hónapok múlva jött volna jópofáskodni.
2015. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1

Amikor rájôttem, hogy a szobatársammal (is) megcsalt


2


Amikor rájöttem, hogy nala a problémamegoldás abból áll, hogy homokbadugjuk a fejünket, és nem meri vállalni a tettei következményét( ekkor még csak a szüleivel szemben) és rájöttem, hogy velem is ezt tenné, ha lenne problémánk úgy igazán, és ezt nem szeretnem egész életemben, mert egy kapcsolatban előbb utőbb lesz probléma, nem voltam olyan naiv, hogy azt higyjem csak rózsaszín köd várható 40-50 évig...

2015. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor rájöttem, hogy másra költi a pénzét, miközben én itthon azt sem tudtam, hogy spóroljak, hogy mindenre jusson. Aztán itt hagyott a kifizetetlen számlákkal, mert ő már máshova kereste a pénzt.
2015. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor a semmiert elmebetegen uvoltozott velem msgabol kikelve es ebbol rendszert csinalt.
2015. márc. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!