Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak van egy furcsa...

Kislányomnak van egy furcsa szokása és már egyre gyakoribb a dolog! Aprókat nyel mintha inna olyan a hangja is. és addig amíg tart ez a folyamat, pár pillanat addig levegőt sem vesz és utána köhög mint amikor félre nyel valaki! Aggódok mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nyitva van a lágyszájpad. Gégésznek mutasd meg. Mennyi idős? Mindig is fennállt ez a probléma? Gyerekorvos mit szólt?
2013. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát 8 hónapos a baba...nem mutattam gyerek orvosnak mert bár előfordult de csak ritkán...most pár napja egyre gyakoribb..és aggódok mert sztem ez nem csak egy rossz szokás mert utána elkezd nagyon köhögni...viszem holnap, csak már kezdek aggódni!
2013. aug. 29. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Telefonnal azért vedd fel, mert a gyerekorvos előtt nem biztos, hogy csinálni fogja.
2013. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Köszönöm....
2013. aug. 29. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem lehet , hogy csak szomjas és így jelzi?

Az én kisfiam is ezt csinálta már 8 hónaposan is. Most 17 hónapos és most is így kér inni, mintha nyelne nagyot!

2013. aug. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnos..kap eleget inni..meg ez nem is olyan jelenség! Mag ha éhes,szomjas azt mondja mamammm! :) Voltunk orvosnál..hétfőn kell két napra befeküdnünk a kórházba megfigyelésre!!!! :((( Reméljük nem lesz semmi gond!
2013. aug. 31. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!