Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazassag/szules utan, elhagyta...

Hazassag/szules utan, elhagytatok magatokat? Vagy tobbet foglalkoztok a kulsotokkel? A ferfiakra csak a hazassag vonatkozik ertelemszeruen.

Figyelt kérdés
Mennyire szamit a kulso, ha megtalaltad a nagy ot, gondolok itt sportra, kozmetika, fodrasz, pedikur, manikur, masszazs, szolarium... divatos ruhak. Termeszetesen ahhoz viszonyitva hogy elotte jartal-e, es utana volt/van igenyed ugyanugy a szep megjelenesre.

2015. márc. 13. 17:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
attól hogy házas valaki, még nem kell elhanyagolnia magát, mert a férje megundorodhat tőle..
2015. márc. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok férjnél, de együtt élünk.

Számít a külső. Én is elvárom, hogy ne kinyúlt trikóban, lyukas gatyában büdösen üljön itthon, akkor fordítva miért lenne másként? Én is szóvátenném, ha igénytelen lenne, mert már van valakije, sőt, az exemet is részben ezért hagytam el.

Amikor összejöttünk mindig frissen borotvált, illatos, igényes férfi volt, majd a negyedik évre már egy büdös, szőrös, zsíroshajú valaki lett, aki megsértődött, ha megkértem, hogy nyakig gépolajosan-fémforgácsosan ne feküdjön be a frissen húzott ágyba, és borotválkozás helyett RÁGTA a bajszát és a szakállát (fúj). Az volt a kedvenc mondata, hogy minek mossa le a koszt, holnap ugyanilyen lesz. Csak a szakítás volt rá akkora hatással, hogy megváltozzon.

2015. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

Mindketten sokkal jobb formában vagyunk, mint amikor összejöttünk. Sokkal egészségesebben táplálkozunk, sportolunk, jógázunk. Izmosabbak, szálkásabbak vagyunk jóval, mint bármikor eddigi életünk során. Szerencsére eddig mindketten jó dolgokat hozunk ki a másikból.

Ápoltsággal korábban sem voltak gondok, az nem változott, én kicsit többet festem magam (korábban egyáltalán nem), de mivel szép a bőröm, nem viszem túlzásba, vigyázok rá.

5 éve vagyunk együtt, egy éve házasodtunk.

2015. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Pont múltkor csodálkozott a barátnőm, mikor mondtam neki, hogy kezd zsírosodni a hajam, és hajat mosok majd este. Mert hogy mi már ezer éve együtt vagyunk, miért nem vagyok zsíros hajjal előtte. Nem hagyom el magam, azért mert együtt vagyunk, nem azt jelenti, hogy akkor hagyjam el magamat.
2015. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Sport, fodrász, kozmetika...

Ezek belső igényből jönnek, nem azért, hogy "férjet fogjak" magamnak, utána meg leeresszek, mint egy lufi.

2015. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2015. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

5-os, azert azt hidd el, hogy sokan leeresztenek, hazassag, szules utan... nem egy ilyen eletet latok magam korul. Apu nezi a focit a plazma tv-ben issza a sort a bele ralog a pocsere...

Anyu szules utan lenott zsiroshaju, otthon macko gatya, egy gyerek utan100 kg stb.

2015. márc. 13. 17:41
 8/23 A kérdező kommentje:
3-as Ez dicseretes! Hogy jott nektek ez a teljesen uj eletmod? Akartatok a valtozast vagy valami oknal fogva muszaj volt?
2015. márc. 13. 17:46
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell általánosítani...sportolni gyerekek előtt se jártam,most nincs rá időm.most tv előtt letöltöm a tornát sbarra tornázok.kozmetikus évente 2/3 alkalommal megyek teljes arckezelésre.fodrász növesztem a hajam,szepen le van vágva,egységes hosszú és festeni nem szoktam.ruhaim jók a régiek,de ha valami megtetszik igen megvesszük.egyébként Itthon igen póló melegítő de most azt senki nem várhatja el hogy kioltozve farmerban legyek..
2015. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Ja 29n 2 gyerekünk van.masszázst pl vagy pedikurt soha nem vettem igénybe.
2015. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!