Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van kistestvéretek, hogy/me...

Ha van kistestvéretek, hogy/mennyit foglalkoztok vele? Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
testvér,kapcsolat
2012. aug. 24. 20:58
1 2
 1/11 dag ***** válasza:
100%
Nekem van egy 12 éves hugom! ÁÁÁÁÁÁÁááááá de már nagyon gáz hogy ő minden!!! Ha már valaki hozzá ér, már vanb a nagy veszekedés. A legutolsó pénzből megvetett magának mindent, egész nap a facebookon lóg.Lekezelő, kényes, követeleőző, erőszakos(szóval tipikus mai tini)!! Legszívesebben olyat rúgnák bele hogy pestig le se esne!
2012. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

12 éves húgom van, kicsit néha hisztis, felkapja magát és elmegy sírva, illetve közli velem, hogy utál, de ha jó passzba van akkor elég jól el lehet vele lenni. Amit szeret annak tekintetében nagyon szorgalmas és érdeklődő, ezt még talán csodálom is benne. :) Semmiképp nem az 1. válaszoló személyiségére hajaz a húgomé.


16/L

2012. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mármint, az első válaszoló testvérének a személyiségére. :D na.
2012. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 éves húgom van. Csak féltestérem és én Debrecen élek ők pedig Budapesten, de ha lejönnek akkor szinte végig vele vagyok. Nyilván itt nem lehet beszélni arról, hogy milyen a viszonyunk, de ha itt vannak folton rajtam lóg és mindent együtt csinálunk. Ezt jó értelemben írom. Szerencsére nincs elkényeztetve és nem is hisztis. Amikor bejelentette apa, hogy kistestvérem lesz nem örültem neki, de mára azt mondom, hogy imádom és én is tanulok tőle. Azóta még a kedvenc csokimat is meg bármit megosztom vele ha látom, hogy az összes foga kint van úgy vigyorog. : )


17/L

2012. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok és van egy 18 éves öcsém. Régebben együtt laktunk, akkor még előfordultak köztünk viták, mivel nem mindig értettünk egyet, de, sokat is hülyéskedtünk. Már külön élünk, gyakran beszélgetünk fb-on és kb. heti rendszerességgel személyesen is szoktunk találkozni. Azóta sokkal jobb a kapcsolatunk, talán mert ritkábban vagyunk együtt, vagy mert már mindketten megkomolyodtunk... Nem tudom, de az biztos, hogy mindig szerettük egymást.
2012. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem egy 10 eves ocsem van

amikor jokedvebe van szoktunk hulyulni meg jatszani neg minden

de ha rosszkedvebe van akkor mindenert hisztis meg arulkodik anyunak:/

14/l

2012. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7 éves öcsém van, néha aranyos, de legtöbbször rémesen viselkedik velem, meg ő a kiskedvenc, szóval elég rossz.
2012. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

21:40 -es valaszoloval egyetertek

nalunk is mindig ez megy :/

2012. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 10 éves húgom van, nagyon szeretek vele játszani. :DD Sokat társasjátékozunk, rengeteg rajzfilmet szoktunk együtt nézni, szoktunk egymásnak mesét olvasni. :) Néha megadom magam, és kb 20 perc könyörgés után barbibabázok vele. :DD Szóval szeretünk együtt lenni. Persze azért vannak néha kisebb-nagyobb veszekedéseink, de imádok vele lenni. :)

16/L

2012. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D ment a zöld kéz.
2012. aug. 25. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!