Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik tahó, paraszt, ostoba,...

Akik tahó, paraszt, ostoba, tapló férjükről kérdeznek ill. kommentelnek, megkérdezhetlek benneteket miért mentetek hozzá?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Mert sokaknak fő céljuk az esküvő, és a legelső paraszthoz hozzámennek, és bíznak benne, hogy majd "összecsiszolódnak".
2015. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a legtöbben csak az első indulatukban kérdeznek ilyeneket, mert nem tudják hol és kinek kibeszélni, kiadni magukból.

Ha meg tényleg annyira taplónak érzik a férjüket, nyilván az elején még másmilyennek látták.

Akár hiszed, akár nem, sokszor van olyan, hogy a kapcsolatok jól indulnak, később romlanak meg.

2015. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Tettem fel nehany kerdest vele kapcsolatban azert, hogy kiadjam magambol az indulatokat, nem akartam ismerosokkel beszelni, neki hiaba mondtam... ugyhogy jottem ide panaszkodni...

A kapcsolat elejen mindenki mas. O is bujos volt, ereztette, hogy szeret, nem kelt ki az agybol anelkul, hogy ne adna egy puszit, stb stb. Ereztem a szeretetet. Hozzamentem felesegul. Most viszont elhagyott minden aprosagot, semmi nyakrapuszi, alig olel at, nem ir egy "szerelmes" sms-t sem(pl hogy hianyzom neki)... ilyenek

.. Ezzel kapcsolatban tettem fel kerdeseket, hogy mit tegyek hogy ne legyen ilyen erzeketlen... En nem valtoztam, nem erzem ugy hogy mas lennek... ugyanugy atolelem, megpuszilom, kezdemenyezek, stb...

2015. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak. Na, nem annyit, de ha hozzávesszük, hogy szeretik a jó oldalukat mutatni, aztán egy idő után jön a foguk fehérje, akkor máris "sokat" változtak.

Plusz néhányak annyira, de annyira jaj de szerelmesek, Hogy nem látnak tovább az orruknál.


Ha ez a kettő meg összeér... Isten mentse meg a világot.


Ja, és mielőtt megkapom: 26 éves, párkapcsolatban élő, házasságot tervező nő vagyok. Igen, a párom is tervezi, és igen, velem. :P :) Ettől még vannak másféle emberek a világon.

2015. márc. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!