Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezzel tényleg nagyon tapló...

Ezzel tényleg nagyon tapló voltam?

Figyelt kérdés

Elvileg idén tartjuk meg az osztálytalálkozónkat. Tavaly lett volna kerek de próbálták megszervezni sikertelenül.


Most írt az egyik volt osztálytársam, hogy megint megpróbálják és, hogy körbe kérdeznek mindenkit, hogy kinek mikor lenne jó stb.


Én abba azt osztályba utáltam járni. VOlt pár fő akivel semmi bajom se volt. (max 3)

Tudni kell, hogy néhány pedagógus pikkelt rám mert gyerekként eléggé raccsoltam. A többiek ezt látták és gondolom azt hitték ez a helyes és ők is csinálták. Eléggé gonoszak voltak. A gimi 4 éve nem telt el olyan lassan mint általánosban bármelyik 1 év.


Emiatt mondtam a fenn említett volt osztálytársamnak, hogy nekem mindegy mert én nem valószínű, hogy elmegyek, de ők menjenek nyugodtan és érezzék jól magukat. (ezt tényleg)


Ezt mondtam itthon. Erre mindenki egyből azt mondta, hogy de tapló vagyok.


2015. jan. 11. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogyis, miért lenne ez taplóság? :D
2015. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem volt taplóság. Az általános osztálytalálkozóra én sem mentem el, mert én is utáltam oda járni.


Tapló akkor lettél volna, ha úgy küldöd el őket a francba, mint ahogy én tettem. Azóta sem írt rám senki és nem is hívtak egy találkozóra sem.

2015. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy tapló. Ha nem éreznéd jól magad, görcsölnél és nem nagyon találnál közös témát másokkal, felesleges elmenned. Persze sokan mondják, hogy "együtt voltatok mégiscsak évekig" meg "így teljes az osztály", de ez nagyon felszínes nézőpont.
2015. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem voltál tapló


Én szerveztem egyszer osztálytalálkozót. 23-an jeleztek, hogy jönnek. 7-en voltunk összesen. Na, a többiek, azok taplók voltak....

2015. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbben utálják az általános sulis osztályukat. Középsuliban azért már jobb szokott lenni a helyzet.


Nekem 2 éve írtak az általános iskolás osztálytársak, hogy kéne egy találkozó, de én is azt mondtam, hogy nem megyek. Kb. 6-an voltak végül, akik elmentek. Te még jófej is voltál, mert jó szórakozást kívántál. :D

2015. jan. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem voltál az. De az osztálytársaid,hogy így reagálták le a dolgot ennyi év után is bebizonyították ,hogy ők ugyanolyan buta senkiháziak mint régen voltak. Szóval jól döntöttél.
2015. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!