Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van még olyan tapló...

Kinek van még olyan tapló bunkó szülei akiknek szégyelli a gondolkodását meg a viselkedését?

Figyelt kérdés

Azt a helyzet h rádöbbentem milyen bunkón viselkedneknek a szüleim. Nagyon gáz. Falun lakunk ők a szerint élik le az életüket h mit mond a szomszéd. Egész életüknek ennek akarnak megfelelni h mit mondd a falu. Szörnyen előítéletesek mindennel ami új nekik legyen az ember, vagy más dolog. Sajnos rá kényszerülök h velők lakjak. Az anyám tisztaságmániés, iskolában dolgozik, meg akar felelni mindenkinek, a feszültséget vagy a háztimunkába vagy rajtam próbálja levezetni, beszólogat bunkó múdon, mert nem úgy gondolkodok, viselkedek házasodok mint ő aki ötven éves. Próbáltam neki többször elmagyarázni h ne szóljon bele az életembe, és én nem úgy kívánok élni mint ő mert szerintem az nagyon gáz. Apám is bunkózik, meg beszólogatnak, van h megy az ordibálás. Egymás közt is. Apám sokat alkoholizál, akkor kötekszik, amugy meg b*szott kedve van. Attól félek h a sok stressz káros lesz az egészségemre. Van h ugyanolyan bunkón én is visszaszólogatok megordibálok velük, h vegyék már észre magukat h mekkora taplók! Van h elkerülőm őket nagy ívben.


Hülye merev gondolkodásuk van iszonyat gyepesen gondolkodnak.

Fogalmam nincs hogy hozzam haza az új pasimat...


Kinek ilyenek még a szülei, h szégyelni kell a viselkedésüket, meg nagyon gáz. Ti miket szégyeltek ?


2012. febr. 7. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, még nincs minden veszve nálatok. A te kezedben van a kulcs. Neked kelkl a fejlődés útját mutatni. Tanítgasd meg szép türelmesen őket az agresszió nélküli kommunikációra. Legyél kedves, türelmes, de ne kioktató módon, hanem nagyon egyenrengúan beszélj velük. Kis iskolás gyerekek ők, és tőled kell tanulniuk, de a jó tanító néni is példamutatással tanít, nem veszekedéssel, és nem is prédikálással. Rajta, vágj bele!
2012. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Az írásod alapján te sem vagy különb náluk!
2012. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
20:55nek! Ha tudnád miken megyek keresztül értenéd ..sok a terror.
2012. febr. 7. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ne vidd oda a pasidat. Mondd neki, hogy nem jöhet át, mert szégyelled a szüleidet. Ha elfogad téged így is, akkor nincs gond. Úgysem a szüleidet kell hogy szeresse. Szóval szerintem készítsd föl a srácot a legrosszabbra, aztán vidd át 5 percre, és utána gyorsan lépjetek le. És kérdeezd meg a szüleidet hogy tetszett nekik a srác, meg a srácot is, hogy mit szólt a szüleidhez. És ha úgy el bírták viselni egymást, akkor át lehet vinni legközelebb 10 percre... és ígytovább. Aztán majd csak megszokják egymást :)
2012. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Azért azt tegyük hozzá, hogy sok tininek, fiatalnak (20-30 évesnek) elég érdekes az elképzelése a párkapcsolatokról és a világról.

Kérdező, mondj pár példát, hogy miben begyepesedettek és mit várnak el tőled! Tartok tőle, hogy sokmindenben nekik van igazuk... :(

A stílusod alapján nem csodálkozom, hogy sokszor a viselkedésed nem tetszik nekik.

2012. febr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár én vérpsöti lányka vagyok, az én anyukám (egyedülálló) is egy picit fura... nagyon fura.. Jó, vele az élet jól kitolt, ezért az élet számlájára írom, viszont ha tehetem elkerülöm az anyámat, mert képtelenség vele beszélgetni. Akár egy 6 éves -.-"
2012. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már leírtam, mit írjak még le, szerintem bőven elég.
2012. febr. 8. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Pl, hogy minek kapcsán szólogat be az anyukád. Pl. ha az én lányom begyepesedettnek fog tartani, amiért nem pártolom a pár-éjszakás kalandokat, akkor tartson annak. VAgy ha azért fog rinyálni, hogy beszólok, miközben ő észre sem veszi a saját ordenáré stílusát és hangnemét, amivel pont a szülőjét bántja meg, akkor sem fog érdekelni a rinyálása.


Nem mondom, hogy nálad is pont ezek merülnek fel... azért kértem, hogy mondj példát, mert nem mindegy, hogy mit helytelenítenek a szüleid.

2012. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!