Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a magány ellen?...

Mit tegyek a magány ellen? Nem akarom sajnáltatni magam, de valami tippek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
taníts engem angolul!
2015. márc. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem meg németül
2015. márc. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Enem meg oroszul, mert az lesz a jövő...


Viccen kívül, járj el az érdeklődési köröddel kapcsolatos társaságokba, szakkörökbe.

Vagy élvezd hogy egy idiótát sem kell magad mellett elviselni, tudsz a saját dolgaiddal foglalkozni (tanulás, karrier, stb), aztán ezekkel majd jön a jó társaság is

2015. márc. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szakkörök, képzések, tanfolyamok. Új emberek, új hobbi, sport, kiállítások, önképző körök, helyi művelődési központ programjai között böngészni, bolhapiacra járni vásárolni, vagy árulni, munkahelyet váltani, olyan munkahelyet keresni, ahol a szállást is adják, és lehetőleg jó messze van, hogy tényleg ki kelljen építeni a kapcsolatokat.


Olvass, játssz, szórakozz. Menj el kutyás programokra, ha van kutyád. Gyerekeknek tartottakra, ha van gyereked... Annyi lehetőség van. Mesélj magadról, mert így csak vaktában lövünk. :)

2015. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ellene akarsz tenni, akkor ki kell belőle törni. Manapság nagyon kevés helyen lehet ismerkedni, de azért nem lehetetlen. Pl. tornaterem, edzőterem, szabadegyetemi előadások, túrázó csoportok, vallási közösségek. Internetes barát és társkeresők, utazási partnerkereső (itt sokszor azonos nemű embereket keresnek, tényleg utitársnak, a költségek mérséklése miatt).

Ha nem akarsz magányos lenni, akkor neked kell nagyon akarni kitörni belőle és szigorúan aktivitást kell keresni. Vagy pl. kórházba jelentkezhetsz önkéntes segítőnek stb.

Neked kell tenni ellene, mert a társaság nem fog az ajtódon kopogtatni.

2015. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
magamról..van társaságom még,de mindegyikük csak a munkájukkal van elfoglalva,szabad idejükben,fele motorral van elfoglalva(szó szerint csak két dolog fontos nekik,munka meg a motor) akinek nincs motorja,az meg a barátnőjükkel...ha rá írok valamelyikükre,h nem megyünk valahová,ak mindig van valami kifogás,ha még is elmegyünk valamerre,ak mindig kiderül,h nem volt más ak elvigye(mert nekem van,csak autóra engedélyem a társóságban),vagy épp unatkozik..7végén már nem igazán járok el sehova,mert nincs kivel...barátnőm nincs,munkámat feladtam(mert a kezdet,tönkre tenni idegileg)otthoniak mindenki dolgozik..ami engem érdekelnek az autók meg a motrok,de erre nem nagyon felkapott dolog egyik se..
2015. márc. 19. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj el egy képzésre, tanfolyamra, amivel szerzel (még egy)szakmát. Közben ha tudsz, vállalj valamilyen munkát, mindegy milyet, pénz legyen belőle. A tanfolyam végén keress munkát, ha kell, akkor másik városban, vagy külföldön.


Keress új barátokat. Járj el otthonról, és ne ragaszkodj a régiekhez, láthatóan ők se ragaszkodnak hozzád. Új munkahelyen, vagy tanfolyamon ismerkedj, ha máshová nem szoktál járni. Jó ötlet lehet az önképző kör is.

2015. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!