Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Higyjek a páromnak? Nem bízik...

Higyjek a páromnak? Nem bízik bennem aztán mégis?

Figyelt kérdés

Az este leültem a párommal, és megkérdeztem tőle, hogy mi a baja hogy megváltozott felém, mert már nem türelmes, felhúzza magát, stb..

Egy idő műlva azt mondta, hogy nem bízik bennem, de okot sem adtam soha a bizalmatlanságára. Sehová sem járok el.

Egy ideje már sehová sem megyünk el együtt, és kb egy hónapja meg sem csókol, este már hozzám bújni sem szokott. A veszekedés után azt mondta hogy nem volt igaz amiket mondott, megbánta. Mit tegyek?


2015. márc. 25. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ebben az esetben én arra gondolnék, hogy neki van valakije, vagy megcsalt. Ezt abból gondolom, hogy írtad, hogy eltávolodott tőled, nincs meg az intimitás, érintés/ölelés/csók, és közel sem olyan türelemmel, szeretettel fordul feléd mint előtte. Na meg ugye ő nem bízik benned, aminek szintén lehet az az alapja, hogy vaj van a füle mögött és rád vetíti ezt ki. Tehát fél attól, hogy van valakid, azért mert neki van/volt, és ha neki lehetett, és nem jöttél rá, akkor talán neked is van/lehetett valakid. Én elsőre erre gondolnék, de persze lehet, hogy közel sem ez az igazi indok, én csak találgatok.
2015. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is erre gondolok.
2015. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem rohadtul nem kell ahhoz 3. fél, hogy ő bizonytalankodjon benned.

Szóval arra gondolok itt, hogy nincs neki ettől függetlenül senkije. Ne figyelj az elsőre.

Általános emberi szokás, hogy mindig egy harmadikat képzelnek a párkapcsolatokba a válaszolók ezen az oldalon.

Lehetséges, hogy tényleg több törődésre vágyik, és azért nem bújik ő sem hozzád, mert azt várja, hogy te bújj oda.

2015. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
3-assal értek egyet, egyáltalán nem biztos, hogy megcsal. Simán csak elhidegült, de azon meg lehet dolgozni, rajtatok múlik, hogy fel akarjátok-e melegíteni a kapcsolatot, azonban egyedül te nem leszel elég, neki is akarnia kell.
2015. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

El akar lokni magatol, de gyava kimondani, igy mindent rad harit. Kozben erezteti veled, hogy nem kellesz mar neki. Vagy megunta a kapcsolatot vagy mar van neki valakije, vagy mar kinezett maganak valakit.

Ja, megbanta a veszekedest, holnap is lesz, majd holnap is "megbanja".

2015. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hinnm hogy benned nem bízik hanem inkább a szereteted erősségében.

Mondtad hogy nem csináltok semmit,hát itt a tavasz,menjetek el hétvégén kirándulni mondjuk.

Szerintem bújj oda hozzá te,adj neki puszit/csókot te is,ne csak ő tegye meg.

2015. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!