Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak semmi sem jó....

A páromnak semmi sem jó. Mégis mit csináljak még?

Figyelt kérdés

Mára szabit vettem ki, hogy eltudjam vinni a kutyát dokihoz. Miután elvitte, felhívtam a páromat hogy mit mondott a doki. Erre ő közölte, hogy "bocs elfelejtettem szólni, estére vendégeket hívtam!". Mondtam hogy semmi gond. Elugrottam vásárolni, nekiálltam főzni, takarítani. 4re hazaért a párom,megkértem, hogy segítsen egy kicsit, mert nem leszek kész 7re,de ő azt mondta hogy alszik egyet mielőtt jönnek a barátai.


Annyira felbosszantott, hogy egész nap sürgök-forgok, próbálok jó házigazda lenni, ő meg egy apró szívességet nem tud megtenni. Mégis ki hívott vendégeket? Kinek a barátai jönnek?

Azt hittem, az a minimum, hogy besegít, ehelyett ő lefekszik és alszik.

Oké, hogy együtt élünk, és mivel hogy ma egész nap itthon vagyok, a házimunka nagy részét nekem illik megcsinálni, de egy kis segítséget sem kérhetek tőle? Mégis mi vagyok én, cseléd?

Elnézést ha hosszú lett, és ha van helyesírási hiba, nagyon ideges vagyok...és kapkodok is, pedig az semmi jóhoz nem vezet.


2010. okt. 8. 16:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mielőtt lefeküdt pihenni, elhordott minden lusta nőnek, hogy egész nap itthon ültem, nem csináltam semmit, és az utolsó pillanatban állok neki rendet rakni.
2010. okt. 8. 16:59
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Ne plagizálj, ez a "Szakíts, ha bírsz" forgatókönyvéből van.
2010. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem hagyd el, én szívesen elveszlek feleségül:)és esküszöm nem fekszek le aludni, hanem segítek és megköszönöm.
2010. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
tejóég......láncra nem akar verni az átkozottt...már bocs.mégis mit képzel magáról.na hát TE NŐ A NŐKNEVÉBEN IGENIS KÉREM TŐLED HOGY LEGYEN TARTÁSOD!!!!!!!:D de komolyan egy kancsóvizet a fejére miközben épp most döglődik
2010. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
H már lustáz, legyen rá oka. Legalább látja, milyen, amikor tényleg nem csinálsz semmit.
2010. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Annyit kértem tőle, hogy menjen el boltba és közben vigye le a szemetet. És ha hoz 1-2 dolgot a boltból, össze tudnék ütni valami gyors süteményt.

Nem, oldjam meg a rendrakást, boltba menést.

Mert ő "fáradt"... De ha fáradt, minek hív vendégeket? :(

Megyek végzem a dolgom....:(

2010. okt. 8. 17:12
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szépen öltözz fel s menj el ithonról, annyit még szólj neki, hogy reggelre legyen elmosogatva s elrámolva maguk után mert te tiszta lakást hagytál itt nekik. Különben gy mindenféle lusta férfiatlan ember aki a vendéáglását ne csak a haverokal való szórakozásban látja.

Apám is mindig kiterveli, hogy 20fős kertipartit ad, majd Ő aztán megmutatja, megcsinálja s mindig itthagyminket a felrakott kajával, eltűnik 2-3órára s részegen jön haza. Persze, hogy mi szolgálunk ki, takarítunk.

2010. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd abba. Nem a te dolgod, nem a te vendégeid.
2010. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényeg olyan hangnemben kiosztott, hogy milyen lusta vagy ő meg játsza a mártírt aki annyira fáradt hát nyugodt szívvel felhívnám a barátait s lemondanám a találkát. Ha meg számonkéri emlékeztesd rá milyen fáradt is ő, ne akarjon akkor vendéglátoskodni ha besegíteni se akar hozzá.
2010. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"közölte, hogy "bocs elfelejtettem szólni, estére vendégeket hívtam!". Mondtam hogy semmi gond."


Ott rontottad el,hogy OK semmi gond...Máskor kéresd egy kicsit magad,mert nem érezte ki a helyzetből,hogy ez biza komoly feladat és áldozat a részedről...

És tényleg a Szakíts ha bírsz-ra hajaz a történet megnézhetnéd.

(2x láttam,de veszekedés volt utána nálunk:)))

2010. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!