Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkaphatja, így a volt...

Megkaphatja, így a volt férjem a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Én elváltam több mint 6 éve,anyám a volt férjemmel szövetkezett a hátam mögött.

A volt férjem édesapja agyi infarktusba halt meg..Furcsán viselkedek,képzelődött.

Anyósom agyi daganattal műtötték.Neki is hasonló gondja volt.Nem beszámítható senki náluk a családból.A volt férjem se.A volt sogórnőm is furcsán viselkedik..Volt felfüggesztett büntetése stb..Megkaphatja így a gyerekeimet?Elakarja perelni tőlem őket.Nincs pénzünk semmire azért csinálják..Meg a gyerekimet csak tönkre teszik..Rengeteg alkoholista jár hozzájuk..



2015. márc. 26. 10:55
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Annyira félek valamelyik gyerekeimnek valami baja lesz segítsetek?
2015. márc. 26. 11:01
 2/27 A kérdező kommentje:
Bármint tőlük,mert betegek.
2015. márc. 26. 11:01
 3/27 anonim válasza:

Noha nem vagyok otthon ilyen témában, de a leírtak alapján szerintem nem.

Mennyi idősek a gyerekek? Én úgy tudom, hogy ilyen helyezetben a gyerekeket is megkérdezik, hogy kivel érzik jobban magukat.

2015. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Amennyiben Te nem vagy alkoholista/drogfüggö/ , nincs róla orvosi látlelet,hogy bántod a gyerekeidet,nincsen gyàmügyes papírok miszerint akadályoztad az iskolába/óvodába járásukat,nem volt ellened körözès kiadva az elrablásuk azaz kiskorù sèrelmère elkövetett emberrablás miatt ,akkor egy egèszséges," beszámítható" ,becsültes apa sem tudja elperelni öket töled.
2015. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
csak hármat a négyből ellnem neveltek..de bíróság azt mondta figyelembe veszi előtte velem voltak sokáig..
2015. márc. 26. 11:07
 6/27 A kérdező kommentje:
ők vitték el tőlem a gyerekeimet anyám ,mert nem normális és bezárval tartja őket.
2015. márc. 26. 11:08
 7/27 A kérdező kommentje:
Legkisebbik leányom velem van..Nekem 4 van.
2015. márc. 26. 11:08
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

Azért ezt senki nem fogja elhinni, hogy egy alkoholista, félőrült családba szültél 4 gyereket, majd az anyád is megőrült és velük szövetkezik. Ez a történet nagyon nem kerek.


Ettől függetlenül nagyon indokolt esetben veszik csak el az anyától.

2015. márc. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem az anyám anyósom meg a volt férjem édesapja van gond a fejével..Lehet hülyén hangzik.De amugy anyám is szemét..Anyú azért csinálja minden az öcsémé legyen..cserébe elszedi az összes fizetését..Mindent az öcsémre hagy..Engemet meg kirakott..Anyám egy szemét!A gyerekeimet dolgoztatja..Rosszul vannak nála!!!!!
2015. márc. 26. 11:18
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Kerdezo, ha jot akarsz a gyerekeidnek, azonnal szakemberre van szukseged.
2015. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!