Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkaphatja, így a volt...

Megkaphatja, így a volt férjem a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Én elváltam több mint 6 éve,anyám a volt férjemmel szövetkezett a hátam mögött.

A volt férjem édesapja agyi infarktusba halt meg..Furcsán viselkedek,képzelődött.

Anyósom agyi daganattal műtötték.Neki is hasonló gondja volt.Nem beszámítható senki náluk a családból.A volt férjem se.A volt sogórnőm is furcsán viselkedik..Volt felfüggesztett büntetése stb..Megkaphatja így a gyerekeimet?Elakarja perelni tőlem őket.Nincs pénzünk semmire azért csinálják..Meg a gyerekimet csak tönkre teszik..Rengeteg alkoholista jár hozzájuk..



2015. márc. 26. 10:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy elvettek a gyerekeid? Mi az, hogy bezarva tartjak?? Miert vannak a csaladodnal helyetted?

Teljesen zavaros ez a tortenet, ha barmilyen epkezlab valaszt varsz, ird le a teljes sztorit.

2015. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Érdekes. A nem beszámítható férjeddel vállalratok 4 gyereket. Mikor jöttél rá, hogy mindenki beszámíthatatlan csak te nem?
2015. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék segíteni, de tényleg nem értem.

Az írtad, a férjed el akarja perelni őket tőled, aztán meg azt, hogy anyádnál vannak.

Nyugodj meg, higgadj le, és kezdjük az elején.


6 éve elváltál a férjedtől. Miért, hol éltetek akkor, és kihez kerültek a gyerekek? A 6 év alatt mi történt veletek, meg a gyerekekkel?

Hogy jön a képbe anyád? Ő nevelte őket? Náluk laktatok? Mikor és miért zavart el?


A férjed most az anyádtól akarja elperelni őket, vagy nálad lettek elhelyezve, csak anyád neveli őket, vagy hogy van ez?

Ne a lényeget írd le, hanem az egészet, mert nem értjük, tényleg.

2015. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
most a gyerekek nem a te anyukádnál vannak elhelyezve kétlem hogy ezen változtatna a bíróság,
2015. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Bocsánat,leírom részletesebben.


Én elváltam 6 éve a volt férjemtől,mi ugy egyeztünk meg a volt férjemmel ,gyerekek nálam maradnak.A bíróság nekem is ítálte a 4 gyerekemet,a saját házamban maradtam.De a házon hitel van egy darabig tudtam fizetni,a végén nem.Ezért elköltöztem albérletbe amiben nem sokáig laktunk megvették.Utána költöztünk a másikba.Ott is hasonló volt.Ezután anyámhoz költöztem,elejében minden jó volt.Később jöttek a gondok.Aláíratta a papírt minden az öcsémmé lesz.Minden ingóságról lekell mondanom.Minden kapcsolatomat anyu tette tönkre,soha nem tetszett neki senki.Mindenbe beleszól.Se bejelentkezni semmit nem engedett.Nagyon sok rezsit követelt tőlem.Majd a végén albérleti díjat követelt.Utána az egész fizetésemet.Anyám folyamatosan zavart el a házából .Költözzek ahova akarok.Gyerekeket nem vihetem magammal,folyamatosan fenyegetett.A legkisebbik leányommal visszaköltöztem saját házamba.Anyám hiába rendezkedett sajnos sehol nem járt sikerrel.Volt férjemet nem hagyta békén.Erre beperelt a volt férjem.Nálam voltak kint környezet tanulmányon.Egy tárgyalás volt.Most lesz a második.Mire számíthatok?A másik 3 gyerekemet teljesen ellenem nevelték.

2015. márc. 28. 11:58
 26/27 A kérdező kommentje:
Jah még annyi most azt is várom mi lesz ,ugy néz ki megveszi az eszközkezelő házamat,szeretném elcserélni.Teljesen másik megyébe szeretném.Tudom van ilyen mondták.
2015. márc. 28. 11:59
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem vagy te is beteg? Olyan furcsákat írsz, mindenki beteg körülötted, csak te nem. Anyukád biztosan nem véletlenül "szövetkezett" a volt férjeddel.

De arra vannak a különböző intézmények, hogy eldöntsék, hol jobb a helye a gyereknek. Bízzál bennük, és fogadd el a véleményüket.

2015. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!