Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarok elszakadni a...

Miért nem akarok elszakadni a szülőktől? Miért fáj ennyire, hogy felnőttem?

Figyelt kérdés

Az egész azzal kezdődött ,hogy egy évvel ezelőtt kiköltöztünk párommal külföldre,eleinte semmi baj nem volt,jól viseltem,de mióta lett egy rossz munkahelyem,ahová minden nap gyomor ideggel megyek be,és a nyelvet sem beszélem jól,azóta még rosszabb lett.

Folyamatosan a nagyszüleimre gondolok akik már nem lehetnek velem,hiányzik a család,tudom közrejátszanak a körülmények, de normális ,hogy minden nap csak rájuk gondolok,minden nap sírok,mindenről ők jutnak az eszembe,egyszerűen fáj,hogy felnőttem ,a régi életemet akarom!! Megőrülök attól a fájdalomtól ami bennem van.

Nem érdekel a pénz sem ami magyarországon nincs,csak párom miatt jöttem ki,és tudom,hogy már nincs visszaút.

Nem érdekelnek a közhelyek hogy járj haza sűrűbben,vált munkahelyet,nyiss az emberek felé és minden jóra fordul. Ezeket én is tudom....

Teljesen más ember lettem,nem szólalok meg, lehet cseszegetni is akkor sem szólok vissza,leültem mint az iszap, nem ismerek magamra,nem tartom magam semmire érdemesnek,nincs érelme semminek....már a legrosszabb is megfordult a fejemben....

Minden áldott nap csak a régi dolgokra gondolok,ez tölti ki minden percemet,és egyre rosszabb lesz minden.

Ha lehetne otthon laknék egész életemben anyukámmal,akivel pedig teljesen normális a kapcsolatunk,nem voltam annyira ragaszkodó soha,és mégis úgy érzem,hogy nem tudok elszakadni...

Az pedig,hogy a nagyszülők elmentek,,nem tudom elfogadni!!

Úgy érzem egy ideggyenge ember lettem,és már nem látom a kiutat,,,csak velük akarok lenni....



2015. márc. 27. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a bajod hogy felnőttél :) Ezt szaknyelven gyökértelenségnek hívják, tanultam róla több alkalommal is.

Azt nem értem, ha velük akarsz lenni, miért nem mész haza? Ez nem jelent mást, mint hogy nem érzed magad "szeretve". Úgy tűnik, a párod nem jelent elég támaszt a mindennapokban, barátok nélkül meg még itthon is nehéz, nemhogy idegen helyen.

2015. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mi a fene ***** válasza:
Erre mit lehet mondani, ha már bizonyos dolgokat előre elutasítasz. Párod hogyan viseli ? változtass munkahelyet !A régi dolgoket hiába sírod vissza, elmúlt, kész ! Maradj a jelenben, és nézz előre. Senki nem tud rajtad segiteni, ha Te nem akarod, és egyszer a párod is ráun a nyavalygásora, aztán nézheted magadat. Mi az, hogy nincs visszaút ? De van, ha akarod ! Mérlegelj, és nőjj fel ? Hány éves vagy, milyen szakmád van ? mit csinálsz ?
2015. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat,lehet nem egyértelműen fogalmaztam, az elmentek arra utalt,hogy meghaltak... már csak anyukám van
2015. márc. 27. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Elnézést, az elmentek részhez csak nagyszüleidet írtad, én így a szüleidre gondoltam. Ez esetben anyukádhoz miért nem mész haza? Ismerős helyre?

Egyszerűen nem értem hogy ha rosszul érzed ott magad, miért nem változtatsz...

2015. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy, ez elég világosnak tűnik.
2015. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom,az olyan mintha kudarcot vallanék, és nekem azok idők hiányoznak amiket már nem tudok visszahozni. Másrészt az egyet jelentene azzal hogy feladom a párkapcsolatom,amit nagyon nem szeretnék,szeretetben mellette nem szenvedek hiányt így ez is kizárva.

Nem tudom elengedni a múltat,abban élek,és hiába eröltetem meg magam nem megy a változtatás, ez már kicsit több mint sima nyavajgás

2015. márc. 27. 13:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyszerűen csak tünete egy mélyebb problémának :) Tapasztalatból beszélek. Nem érzed jól magad odakint, nem érzed magad biztonságban, így persze, hogy azt az időt vágyod vissza, amikor még nem így volt.

Minden porcikád hazavágyik, csak az említett okok miatt nem lépnéd meg ezt. Nem hiszem, hogy jobb boldogtalanságban élni. Egyébként miért neked kell hajlani? Ha a párod annyira szeret, ő miért nem tud ide jönni? Az én férjem szó nélkül költözött amikor azt mondtam, hogy már nem bírom tovább.

2015. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz/akarsz hazaköltözni az anyádhoz, akkor várj amíg gyereketek lesz, akkor (attól) majd elmúlik.
2015. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!