Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom meg nincs 18 eves,...

A parom meg nincs 18 eves, meg 2 honap, en mar nagy koru vagyok,25 eves, ois szeretne velem jonni, az lenne a kerdesem, h ossze koltozhetunk e legalisan, ha mondjuk az anja meg engedi, de a nevelo apja nem, es az o tudta nelkul lehet e?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
az anja...derék.Talán nem véletlen nem akarják össze költözzetek.25évesen ilyen alapvető dolgot nem tudni.Papiron vagy nagy koru te is.az anja..agyilag már nem annyira.
2015. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Csatlakozok az elottem szolohoz.
2015. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Lehet, hogy csak elgepelte, es kimaradt az y...pedig en is nagy helyesiras figyelo vagyok ( leszamitva, hogy nincs ekezetem).

egyebkent osszekoltozhettek, persze, de miert nem birtok kivarni 2 honapot? az nem tul sok ido, es akkor tenyleg senki egy szot nem szolhat, hogy hova koltozik a fiu.

2015. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Azt a két hónapot mindenképpen ki kellene várni amíg 18 éves lesz. Utána a nevelőapa csak javasolhat, de nem parancsolhat neki.
2015. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Gáz,ha egy felnőtt nő egy kiskorú fiúkával szórakozik,ne haragudj!A helyedben pszichológushoz mennék,mert ilyenkor visszaüt 1-2 év korkülönbség is,nem csak ekkora.Emellett tanulj meg írni!
2015. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
#1 mellégépelésről hallottál-e már? Nagyon merészen kritizálod, miközben te nem tudsz egy szóközt nyomni a mondatvégi pontod után 2015-ben.
2015. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Két hónap múlva szabad a pálya, viszont 18 éves kora után a nevelőapjáék sem kötelesek anyagilag támogatni a párodat. Tehát ha haraggal, nehezteléssel történik a költözés nagy a valószínűsége a dolognak hogy anyagilag nem fognak segíteni neki semmiben. Ezt is érdemes végiggondolni. Sőt! Lehet hogy haza sem engedné költözni a nevelőapja. Jó lenne békés módon megoldani a különköltözést. Ezt mindenki érdeke.

Lehet hogy a nevelőapa attól fél hogy a párod hozzádköltözik, majd pár hónappal később haza szeretne költözni kismamaként. Ez sem olyan jövőkép amire nagyon vágynának a szülők. Gondolom azt szeretnék hogy továbbtanuljon a lány.

2015. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Az én barátomat érettségi után kidobták otthonról, hogy boldoguljon az életben ahogy akar, mert végülis már érett... Nem támogatják anyagilag, velünk lakik (Én vagyis a barátnője és az apukám). Egyetemre járunk. Szegény barátom annyira kiakadt a szüire, hogy ezt megcsinálták vele, hogy ő nem látogat haza többé és nem is tartja a szüleivel a kapcsolatot. Karácsonykor sem keresték meg. Azt üzenték a nővérével neki, hogy remélik, hogy éhen fog halni...
2015. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó, minek írtad ide az életed történetét? Ennek semmi köze nincs a kérdéshez.


Hát ha a lány anyja megengedi, hogy hozzád költözzön a leányzó, akkor a nevelőapja biztosan nem fog a rendőrségre rohanni emiatt, joga sincs hozzá. De azt a két nyamvadt hónapot igazán kivárhatnátok, főleg mert addigra a tanévnek is vége lesz. Addig is csinálj valami tervet, hogy az anyagiakkal mi lesz, hogy abból se legyen hirtelen probléma.

2015. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!