Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan nézhetek utána legálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézhetek utána legálisan! A neten? Levéltár vagy valami?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, mi történt vele a válás után, de nem beszélünk. Közösségi oldalakon nincs fent. Valami levéltár vagy valami neten keresztül? Tudom hol lakik jelenleg(jó messze tőlem), és szinte minden adatát. Ilyesmire lennék kíváncsi, hogy megnősült e újra, mi van vele stb. Puszta kíváncsiság, de fontos lenne.
2010. nov. 5. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsére nem tudsz utána nézni. Hagyd békén
2010. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Iwiwen, facebookon megkeresheted, ha tett fel magáról olyan nyilvános infókat, mint pl. családi állapot, fényképek..ennyit tehetsz, mást nem.
2010. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha tudod a címét, írhatsz neki levelet, ha már ennyire kíváncsi vagy.
2010. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
HA akarna veled kommunikálni akkor megadta volna az elérhetőségét.
2010. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező inkább csak "kukkoló" üzemmódban akarja megtudni mi örtént az exével.
2010. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pontosan, neki nem kell tudnia róla, egyébként sem akarom vele felvenni a kapcsolatot... Csak érdekel, mi lett vele azóta. Nem szövök ellene semmit, nem emiatt érdekel, pusztán csak szeretném tudni, hogy alakult az élete. Haraggal váltunk el, igaz, de ez még nem bűn, szerintem...
2010. nov. 5. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Fogadj magánnyomozót!Az olyan trendi manapság!!
2010. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg közös ismerősökön kereszetűl ha mást nem akarsz. Másként semmit nem fogsz megtudni.
2010. nov. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Levéltárban???? Ott csak a 70 évvel ezelőtt iktatott iratokat lehet kutatni.

Keress egy kapcsolatot hozzá és rajta keresztül érdeklődj!

Neten ritkán találsz valós információt.

Amúgy miért fontos ez számodra?

2010. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azért szeretném tudni, mert a múltam részét képezi, nem akarom őt zaklatni, csak egyszerűen kíváncsi vagyok. Sajnos, ezt nem mindenki érti meg itt, de nem rád gondolok, kedves utolsó válaszoló.
2010. nov. 25. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!