Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem vissza a pénzem...

Hogyan kérjem vissza a pénzem a halott barátom szüleitől?

Figyelt kérdés
4 hónapja halt meg a legjobb barátom és tartozott nekem 55 ezer forinttal. Eddig nem is foglalkoztam vele, meg amúgy sem követeltem volna vissza, mikor még szinte el sem temették szegényt. Természetesen szükségem lenne a pénzre (egyetemista vagyok), de nem tudom hogyan kérjem vissza. A barátom szülei szerintem nem is tudtak a kölcsönről, lehet, hogy el sem fogják hinni. Mit tegyek?

2015. ápr. 3. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nem kérném tőlük, hisz nem nekik adtam kölcsön.
2015. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát, elég hülyén nézne ki, miután a barátod meghalt a szüleitől kérnéd vissza...Ha nincs semmilyen írásos valami róla nem is köteles visszaadni,+azért ez igy kocsog
2015. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ezt ne kérd vissza
2015. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Mi köze az elhunyt barátod szüleinek a kölcsönhoz?!
2015. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy se kërheted vissza, 100%, hogy vissza se adnäk.
2015. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy se kérd vissza! Azt írod, hogy eddig nem is foglalkoztál vele. Most hogy meghalt már fontos lenne?Miért?
2015. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Húúha. Nekem nem lenne képem visszakérni. Nem olyan nagy összeg az.
2015. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

szerintem sehogy!!!

nem milliókról van szó. nekem nem lenne pofám, főleg hogy még nekik friss a seb. téged ahogy látom nem viselt meg

2015. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 piriiiii ***** válasza:
75%

Én sem kérném vissza, de azért megakadt a szemem azon, hogy nem is nagy összeg. Már hogyne lenne az basszus ebben az országban, pláne egy egyetemista számára?

De tényleg ne kérd vissza, semmi közük hozzá, és tényleg taplóság lenne. Nekem eszembe nem jutna ilyesmi, mert ha a 4 hónapja elhunyt barátomra gondolnék, rettentő mély szomorúság lenne bennem, ami eltemetné a pénz gondolatát...

2015. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
sehogy....
2015. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!