Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsünk fiatalabbnak...

KaSzandra kérdése:

Hogyan segítsünk fiatalabbnak elengedni halott szeretteit?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerõsöm nem akarja elengedni a szeretteit akik meg haltak de nem akar róla beszélni inkább elfolytja mit tegyek hogy könnyebb legyen neki? már nagyon aggódom érte

2013. okt. 31. 22:04
 1/1 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy bármit tudnál tenni. Ezt neki kell magában elintézni. Én évekig nem tudtam feldolgozni egy barátnőm halálát, aztán nagy nehezen sikerült. Sokszor álmodtam vele, gondoltam rá, mindenről eszembe jutott. Kb 4-5 évbe telt, hogy ne sírjam el magam, ha eszembe jut, vagy ha beszélek róla, vagy ne akadjak ki ha meghallom azt a számot, amire temették.


Mondjuk nem tudom mit értesz fiatalabb alatt, én 19 voltam akkor.

2013. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!