Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bűn azt mondani, hogy...

Miért bűn azt mondani, hogy nem olyan párt képzeltünk el magunkank, mint aki van?

Figyelt kérdés

Láttam egy kérdést, hogy csajnak azt mondta a pasija, nem olyat képzelt el. Ez miért bűn? Én se olyan férfit képzeltem el anno magamnak, mint amilyen a párom, de ettől függetlenül szeretem és támogatom is, még akkor is, ha nekem nem tetszik amit csinál(tanulás, munka, mert "jobbat" szeretnék NEKI - de ha ő ezt szeretné csinálni, akkor csinálja).

Miért bűn az, hogy ha nem olyan embert képzeltem el magam mellé, mint aki végül lett?



2015. ápr. 4. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert sokan Szívhangon meg Biankán nőttek fel.
2015. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj de mondjuk a másik orra alá dörgölni, hogy nem ilyen nőt és életet képzelt maga elé azért más tészta. Főleg, hogy az említett kérdésben lévő személyt -szerintem- kicsit irányítani akarta a párja, hogy legyen orvos, mert szerinte az a helyes.


'Azt mondta, ha orvos lennék, bárhová mehetnék vele. Óriási nyomást érzek magamon mert úgy érzem, azért kellene valami egészen mást tanulnom mint amit szeretnék, mert akkor elveszítem őt. Azt mondja a párom, nagyon jól keresnek ott az orvosok ott ahonnan ő jött és tudnának is nekem segíteni elhelyezkedni de szerintem hiba lenne csak a pénz miatt orvosnak tanulni.'


Ha kukás lenne is bárhova elmehetne vele, szóval...

2015. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ja könnyű a szövegből kiemelni egy mondatot:D


de hogy a témához is hozzászóljak. én se úgy ismertem meg a párom ahogy elképzeltem, nem is olyan volt mint a kis álmaimban..hanem sokkal jobb.:) bár szerintem a legfontosabb hogy szeressük egymást, és hogy boldogok legyünk egymás mellett. különben lehet akármilyen szőke herceg aki lesi a kívánságainkat.. ha hiányérzetet/ürességet érzünk

2015. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más azt mondani, hogy mást képzeltem el, és nem hittem volna, hogy veled lehet ugyanolyan jó, mint azt, hogy mást képzeltem, de te is megteszed.
2015. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember akaratlanul is belehallja egy ilyen mondatba azt, hogy "nem vagyok veled elégedett, nem téged képzellek magam mellé, nem vagy elég jó nekem". Akkor is, ha valójában nem így gondolod. Nekem is olyan párom van, aki alapvetően nem egyezett az elképzelésemmel, egy ideig nem is hittem, hogy mi összekerülünk. Ezt a férfit az életemnél is jobban szeretem. Sokszor elgondolkodom, hogy tényleg én vagyok a legszerencsésebb a világon és minden nőnek kijárna egy ilyen férfi, akiből nem terem minden bokorban. Hogyan mondhatnék ezek után ilyet annak a férfinak, aki viszont szeret engem, aki elfogad engem a hibáim ellenére is és amilyen elképzelésem volt 5 évvel ezelőtt, az igazán mindegy ma már, nem igaz? Ha elégedett vagy azzal, akit kaptál, ha szereted és becsülöd őt és ő is viszont téged, akkor nem értem miért kéne a képébe vágni, hogy ő bizony nem a szőke herceg fehér lovon...
2015. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Érezni nem bűn, csak ne mondd ki hangosan. Könnyű úgy értelmezni, hogy nem elég jó neked a párod.
2015. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kimondani nem bűn,de a partner orra alá dörgölni annál nagyobb bunkóság.
2015. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkinek se olyan emberrel éli le az életét. úgy gondolom hogy a képzeletünkben mindig egy tökéletes párt képzel el mindenki maga mellé. Aki jól néz ki, kiegyensúlyozott, optimista, kedves. stb....

a valóságban nincsenek ilyen emberek, akik tökéletesek, azért elkezdjük szeretni a párunkat a hibáival együtt, ami szerintem mindennél többet ér.

2015. ápr. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Az a nagy gond ha ezt mondod azt jelzi hogy nem őt keresed.Meg akarod változtatni stb.Ez igy már nem az igazi.
2018. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!