Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnatok mondani vicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok mondani vicces játékokat, amivel lehet a párt szórakoztatni "szivatni"?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire vevők és milyen poénra. Ha nem tudni, hogy reagálnának ilyesmire egy ilyen ünnepélyesebb napon (vagy a násznép hogy reagálna, mert az sem mindegy), akkor a disznóbbak felejtősek, bár megmondom, én nem értem, miért viccesek, de kinek a pap, kinek a papné (pl. menyasszonynak a vőlegény combja közé szorított répát kell rágnia és társai).


Ezenkívül van a házaspárbaj, ami sztem aranyos. Ha láttál anno egy Mr és Mrs részt is a Tv2-n, akkor tudod... az a játék, amikor a menyasszonynak és a vőlegénynek ki van utalva két-két tárgy, ami őt és a másikat jelképezi (esküvőn ez ált. a cipő szokott lenni... tehát egy ffi- és női cipő mkinek... de lehet névvel ellátott tábla is). És ekkor kérdeznek ilyen kérdéseket a násznép tagjai, hogy pl. "Melyikőtök főz jobban?", "Melyikőtök tud jobban biciklizni?", "Melyikőtök megy hamarabb aludni?", "Melyikőtök a hisztisebb?", "Melyikőtöknek van jobb érzéke a lakberendezéshez?"... de itt szabad kezetek van, őrültebb kérdéseket is fel lehet tenni. Feltettek x kérdést, aztán vihogtok rajtuk, amikor mást válaszolnak :).


Van még az a játék is, amikor a vőlegénynek be van kötve a szeme, és mondjuk fel kell ismernie a menyasszony kezét mondjuk tapogatás alapján.

2014. jan. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lattam, nem nezek tv-t. Viszont abszolute vevok :) nagyon is! Tehat ha eszedbe jut meg valami, akkor megkoszonnem!
2014. jan. 29. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyik amit játszottunk a bátyám esküvőjén hasonló amit az előző írt, csak nem a kezeket kellett felismerni, hanem lábakat :-D

Mi nők felálltunk székekre és a pasik bekötött szemmel tapizták végig mindenki lábfejét. Volt köztünk kakukktojás is, a nagymama is felállt a székre :-D

Nem lehetetlen a feladat megoldása, aki ismeri a párja minden porcikáját, talál rajta olyan pontot amiből felismeri.

A férjemnek könnyű dolga volt a bokaláncom miatt :-D

A másik vicces feladat az volt, hogy az arának egy nyers tojást fel kellett dugni a férj nadrágjának az egyik alsó szárán, és átgörgetni, átvezetni úgy, hogy a másik száron jöjjön ki. :-D

Meg még volt valami aprópénzes játék, de nem jut szembe, ha beugrik megírom.

2014. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!