Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tossa de Mara-ról, illetve...

Tossa de Mara-ról, illetve Neos Marmarasról valaki véleményt tud mondani? Lehet ott búvárkodni?

Figyelt kérdés
Nem túl zsúfolt, búvárkodásra alkalmas ,igazi idilli falvacskát keresünk vagy Spo.-ban,v agy Görögo.-ban, mit ajánlotok? Fontos, hogy a főút ne a strand mellett menjen, mert az lelombozó :S

2014. jún. 13. 15:00
 1/2 anonim válasza:
Én voltam Tossa de Mare-ban. Gyönyörű kis városka, nagy falu. Sok szép látni való van. A középkori vár a parton szép. A strandja nagy és finom homokos. A közvetlen környezetben sziklás partszakaszokon lehet kirándulni, sétálni. Búvárkodási lehetőséget nem tudom, hogy van-e. 12 éve amikor voltam, akkor nem érdeklődtem utána. A helyet csak ajánlani tudom.
2014. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha idilli kis falucska, akkor Görögországban Tolo!
2014. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!