Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagynád, hogy a 16 éves...

Hagynád, hogy a 16 éves lányod a 24 éves legjobb "fiú barátjánál" aludjon?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 6. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2015. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
NEM. 16 évesen még ne aludjon semmilyen fiúnál aki nem rokon.
2015. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2015. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Csak óvszerrel!
2015. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
52%
Hazudni tanìt aki tiltàssal nevel, szóval igen.
2015. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
41%

Igen!

Jézusom, nem az 50-60-as években vagyunk. Igy csak el fogod taszitani magadtól! Nem kell ennyire szigorúnak lenni! Ugyan ez van velem is!

Nem engednek meg a szüleim egy mozit a barátokkal, igy már nem bízok bennük annyira mint régen!

2015. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
dehogy engedném. 16 évesen még nem elég érett ahhoz hogy átlássa ha hülyeségre készül. Már megint itt van aki tilt hazudni tanít barátunk? Vajon hány éves vagy hogy majdnem az összes ilyen kérdés alá ezt írod? 16 te is?a 16 éves gyerekemért még én vagyok a felelős, és nem engedném el egy pedofil. mi van a csávó nem talál a saját korosztályában csajt?
2015. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
ja és engedékenynek tartom magam, mehet szórakozni, nyaralni a barátaival de nehogy már egy pasinál aludjon. Igen, tudom szexelni nem csak éjjel lehet. De egy 16 éves kapcsolatába még nem fér bele sz együttalvás.
2015. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Vicces, hogy ilyenkor mindig megjelenik a sok hülye, aki szerint dugni csak éjjel lehet, illetve éjjel csak dugni lehet... :)
2015. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

Megkérdezném, hogy együtt vannak-e, előtte felvilágosítanám a megfelelő védekezésről, ha arra kerülne sor.

Az én szüleim, ha ezzel eléjük állok, akkor örökre eltiltottak volna a fiúktól. Egyébként, ha lesz nyáron tábor, ott is együtt aludhatnak vagy osztálykiránduláson (a tanár háta mögött). Ezt csak azért mondom, mert jobb, hogyha a szülő tud róla és felvilágosítja a gyerekét. Nem kell rá biztatni a gyereket, hogy éljen szexuális életet ennyi idősen! De szerintem könnyebben becsusszanhat egy baba, ha a lányom/fiam a hátam mögött él szexuális életet, vagy a homokba dugom a fejem és nem merem felvilágosítani. És utána csodálkozik az ember, hogy hol rontotta el, pedig ő fiúk közelébe sem engedte a lányát.

2015. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!