Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg apám új...

Hogyan értessem meg apám új élettársával hogy az elemeknek nem az a legjobb ha a hűtőben tárolja?

Figyelt kérdés
Amikor megláttam megkérdeztem miért, mire azt mondta hogy így tovább meg őrzik a töltésüket, utána érdekelt a dolog utána néztem google-n első 16 linket megnézve mindenhol azt írták hogy egy hülyeség és még nem is a legjobb mivel száraz, hűvös helyen kell tárolni, a hűtő pedig nem ilyen..és a gyártók sem ajánlják hogy hűtőben tároljuk.
2015. ápr. 1. 21:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
21 vagyok, apám 46, a nő 40.
2015. ápr. 1. 21:12
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki az oldalakat, de amúgy te tényleg az elemek miatt aggódsz?
2015. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 HUN_Sector ***** válasza:
100%

az én szüleim és nagyszüleim is ott tárolták. Lehet anno a szoc. érában alakult ki ez a szokás és volt olyan alkáli, amelynek jobb volt a hűtő, franc se tudja.

Viszont az akkuknak ez az oldal szerint jót tesz a hideg: [link]

2015. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha a nő a saját pénzén és saját magának veszi az elemeket, akkor hadd tárolja ott, ahol akarja. Ne akard kioktatni bármire is, nem fogja jó néven venni.
2015. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azzal ervelj, hogy a regebbi tipusoknak tenyleg az volt a jo, de mostaniaknak mar akar arthat is vele. (valojaban, csak ha a hutoladaban, de ezt nem kell emliteni)
2015. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

pedig én is úgy tudtam, hogy ott a legjobb tárolni. A hűtő nem vizes. Legalább is nem kéne, hogy vizes legyen és elég hűvös is.

De most komolyan, ahogy az előző is kérdezte, mit érdekel ez téged ennyire? Vegyél magadnak külön elemet és tárold ott, ahol neked jó.

25L

2015. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Neked nem teljesen mindegy hol tartja?
2015. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Még nem is mondtam, neki csak apám is kérdezte tőle, ill ha jön valaki hozzám akkor mindenki értetlenkedik, hogy mi a p..csát keres a frigóban az AA elem. Csak ezért gondoltam hogy megpróbálom leszoktatni róla.
2015. ápr. 1. 21:57
 9/20 A kérdező kommentje:

Közös családi vállalkozás miatt, amiben én is dolgozom, nem lenne szerencsés elköltöznöm, nem hiszem hogy annyira komoly a gond hogy ne bírnám ki és el kéne költözni nem zavar nagyon csak mosolygok rajta, azonban ami hülyeség és semmi értelme azt miért ne lehetne normálisan nem üvöltözve, de elmagyarázni hogy felesleges, ha meg nem megy nem akkor sincs semmi baj.

Komolyan olyan szélsőséges emberkék vannak ezen az oldalon egyből a legrosszabbra gondolnak, még én vagyok le..aszva egy ártatlan kérdés miatt.


"A hűtő elég hűvös"


A hűtő nem hűvös hanem hideg.


" Kissé hideg (idő, időjárás, napszak, jelenség), amely a megszokott kellemes melegnél alacsonyabb hőmérsékletű."

2015. ápr. 1. 22:06
 10/20 A kérdező kommentje:
Tehá az 5 fok az nem hűvös hanem hideg.
2015. ápr. 1. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!