Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek, hogy viselitek feleség...

Férjek, hogy viselitek feleségetek "legjobb barátnőjét"?

Figyelt kérdés
Szerintem nem kell ellenség annak a feleségnek, akinek van "legjobb barátnője".

2015. febr. 24. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az en legjobb baratnom a ferjem gyerekkori baratja. Kb. mintha testverek lennenek. Mi baj a feleseged baratnojevel kerdezo?
2015. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ahol a "legjobb barátnő" ellenség, ott komoly gond van a kapcsolattal.
2015. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Mind a 2 megvolt! :)
2015. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nők között nincs barátság. Csak idő kérdése, hogy mikor próbálja megszerezni egyik azt, ami a másiké ill. mikor esnek egymás torkának. A "legjobb barátnőkből" lesznek a legnagyobb ellenségek. Nekem ez a tapasztalatom.
2015. febr. 24. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Van nők közt barátság. Őszinte, segítő, támogató. Én ezt tapasztaltam.


Aki nem tud barátságot kötni a másikkal, az azért van, mert szar ember, nem azért, mert puncija van.

2015. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Ja hogy a kerdezo szimplan sotet! Mar azt hittem valodi a problema.
2015. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Hogy a nők közt nincs barátság? Meg a legjobb barátnő ellenség? Pff... Én meg azt tapasztaltam eddig, hogy a férfiak hisztis p**sák. Biztos az összes az akkor -.- mekkora egy idióta vagy kérdező! Csodálkozom, hogy bárki hozzádment feleségül.
2015. febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Két legjobb barátnőm olyanok, mintha a testvéreim lennének, férjem is kedveli őket. Van egy másik barátnőm, akit inkább elvisel, minthogy kedvel, de vele szinte sosem találkozik, és volt egy barátnőm, akivel nagyon jóban voltunk, de fúrta a kapcsolatunkat, és szerencsére észbekaptam, azóta tartom vele a távolságot.


Ebből is látszik, hogy a világ nem fekete-fehér, azért, mert a te tapasztalatod olyan, attól még nem kell általánosítani. Azért a normális állapot az az, hogy a feleség barátnője a feleséget támogatja mindenben, mert azt akarja, hogy jó legyen neki. A két legjobb barátnőmmel is így van ez, kapcsolati ügyekbe nem szólunk bele, csak annyit mondunk, hogy úgy döntsél, ahogy neked a legjobb. Számomra ez a normális, nem az, amit te írsz. Ha a legjobb barátnő fúrja a kapcsolatot, akkor érdemes leépíteni, egyéb esetben meg mindenki eldönti saját maga, hogy kivel barátkozik.

2015. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon érdekes. Én nő létemre a pasikkal barátkozom jobban, gyerekkoromtól így volt. Volt pár rossz tapasztalatom a lányokkal való barátkozásaimból, így egy jó darabig jegeltem őket. Úgy ötödiktől főiskoláig. :D Ott kezdtem újra lányokkal(nőkkel) is barátkozni. Ettől függetlenül viszonylag csajos csaj lettem.


A párom a lányokkal értette meg magát jobban mindig is, hiába férfias pasi. Valahogy erre áll rá az agya, megérti és megérzi a problémáimat, lehet vele lelkizni is, mégis megőrzi a férfi mivoltát, nem megy le picsogós kis siccfiúba. (Cicafiú, csak nem szeretem őket, úgyhogy sicc.)


Így az én barátnőimmel (mostanra van néhány) ő nagyon jól kijön, én meg az ő barátaival (nála is akad pár pasi barát) jövök ki nagyon jól.


Együtt szoktunk eljárkálni, de például volt már kettesben kávézni a párom és a barátnőm, és én is voltam bulizni kettesben a pasim legjobb barátjával.


Fordítva vagyunk bekötve. :)

2015. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!