Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám lehetne! Hogy mondjam el?

Apám lehetne! Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Huszonhárom éves lány vagyok. Dolgozom, önálló keresettel rendelkezem, de még a szüleimmel élek, mert sajnos arra nincs lehetőségem, hogy saját lakást tartsak fent. A helyzet az, hogy megismertem valakit, akivel úgy érzem, hogy közös hullámhosszon vagyunk, és akár komolyabbra is fordulhatnak a dolgok. Nem volt még komoly kapcsolatom. A szüleim elég keményen fogtak, ami a bulizást illeti, és a fiúktól is mindig óvtak - igazából sosem mertem közel engedni magamhoz senkit, mert mindig attól rettegtem, hogy nem fogadják el a választottamat; éppen ezért általában kosarat kaptak azok, akik próbálkozni mertek nálam. Ő azonban más. Életemben először szerelmes vagyok, de nem tudom, hogy hogyan mondhatnál el? Tizenhét év van köztünk a javára. Apa talán még nem is akadna ki annyira, de anya azt hiszem képes lenne kivágni itthonról, ha kiderül...

2015. ápr. 7. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem volt még komoly kapcsolatod? Akkor sehogy. Hagyd ott és nőj fel. Majd utána válassz az igényeidnek megfelelőt, ne pedig tapasztalatlanul fuss bele egy felnőttbe, aki szépen átnevel majd saját igényeire.
2015. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha végre igazán szerelmesnek érzed magad, akkor ne dobd el! Ha ő is így érez irántad, akkor hajrá...

Ami pedig a szüleidet illeti, nyilván szeretnek Téged. Ha először nagyon ki is borulnak, akkor is a lányuk maradsz, és ha látják, hogy ti valóban nagyon szeretitek egymást, akkor egy idő után el fogják fogadni. Ha kidobnának otthonról, költözz a párodhoz, elvégre felnőtt nő vagy már. Egy idő után akkor is beletörődnek/elfogadják, mert úgysem akarnak elveszteni Téged!

2015. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Várd meg azt, aki valóban szeret téged és te is úgy érzel iránta. Persze óvatosan. Ne hirtelen kapcsolat legyen, meg ne fellángolás, hanem időbe telik az ilyen.
2015. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Neee... most tényleg őszintén, ebből szállj ki, amilyen gyorsan csak lehet. Naiv és tapasztalatlan vagy, nem szerelmes.
2015. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
17 év szerintem nem annyira vészes. Ha belegondolsz, ennyi korkülönbséggel nem is lehetne az apád, mert a legtöbb embernek 20-25 éves korában született gyereke szerintem a szüleink idejében is. Bár én sose tudnék ennyivel idősebb pait elképzelni magamhoz, idegesítene, hogy neki több a tapasztalata és nem együtt fedezzük fel az életet.
2015. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Köztem és a párom közt 21 év van és nagyon boldogok vagyunk ;)
2015. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehetne az apád, mert apád már van.

Az érzelmekben az életkornak elég kevés szerepe van, meg bármiféle más kalkulációnak is.

A szerelem meg kockázatokkal jár, minden életkorban. :D

2015. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:
72%
Két ember kapcsolatában az életkor csak egy dolog, hány kortárs van, akitől simán elhánynánk magunkat, mind.... :)
2015. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 egybaba ***** válasza:
100%

szüleim közt is 17 év van, és van egy öcsém is

nem tudom hol a gond?

Akarod őt vagy sem?

Ha szereted mi tart vissza?

2015. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!