Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok még mindig az...

Miért gondolok még mindig az exemre?

Figyelt kérdés

Párszor eszembe jut milyen volt mikor az exemmel voltam együtt, miket csináltunk stb. Már 6 éve szakítottunk én hagytam ott egy másik férfiért aki most a férjem. Akkor kicsit unalmasnak találtam a kapcsolatunkat, mindig ugyanazt csináltuk és kellett a változás. Első szerelem volt.

Szeretem a férjemet ő is engem. Nagyon jól megvagyunk. Van egy 1,5 éves kislányunk és jelenleg is terhes vagyok. Vannak veszekedések kisebb összezörrenések (mint minden kapcsolatban) voltak már húzósabb veszekedéseink is és ilyenkor eszembe jut, hogy milyen volt az exemmel. Vele nem voltak vitáink igaz csak 2 évet voltunk együtt.

Ha meglátom semmit nem érzek. Van mikor vele álmodok. Ugye ez nem azt jelenti hogy még érzek iránta valamit!?

Semmit nem érzek iránta, vajon akkor miért jut eszembe a régi emlék ha összekapok a férjemmel?

Normális ez?


2015. ápr. 7. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

1: hormonok

2: elso szerelem.. Sose fogod elfelejteni :)

2015. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak elég zavaró hogy van egy családom akit szeretek és mikor kicsit labilis a helyzet akkor rögtön az emlékek jutnak eszembe.
2015. ápr. 7. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Néha én belemerülök az emlékekbe, hogy az előző kapcsolatomban mi volt másképp, vagy mi volt, rosszabb vagy esetleg jobb. Aztán nyugtázom magamban, és ennyi. Nagy ritkán én is álmodom az exemmel, de nem kerítek neki túl nagy hűhót.
2015. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki nosztalgiázik, ebben nincs semmi baj. Ha többet éreznél, azt tudnád. Az elsőt meg senki nem felejti el, az sem, akinek utána még sok van, mire megállapodik.
2015. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Megnyugtattatok.
2015. ápr. 7. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:

én az elsőt simán elfelejtettem.

inkább olyanokon ábrándozok el, akikkel a saját hibámból nem jöttünk össze.

2015. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel első szerelem, így valószínűleg ez a kötődés sose fog megszűnni. Én ugyan még most is az első szerelmemmel vagyok 14 éve, de néha én is nosztalgiázok, hogy milyen volt az elején és őszintén szólva teljesen olyan, mintha az egy másik ember lett volna, hiszen még "gyerekek" voltunk és azóta rengeteget változtunk. Hasonló eset, mint a tiéd, a nagymamámmal volt, viszont ők nem szakítottak, hanem balesetben meghalt az első udvarlója. Mamám nagyon nagyon szerette a papámat, álomházasságuk volt, de azért nagyon sokszor eszébe jutott az első. Papám nagyon cuki volt, mert totál megértő volt vele és sokszor elvitte mamát autóval a sírhoz. Tudom, nem ugyan az, amikor az ember önszántából szakít, vagy így veszti el a szerelmét, de a lényeg, hogy tovább lehet lépni, újra szerelmes lehet az ember, de felejteni nem fog. Pláne a szép pillanatokat. Szerintem nálad csak annyiról van szó, hogy néha eljátszol a gondolattal, hogy mi lenne, ha vele maradtál volna. Azt ne feledd, hogy nem véletlenül szakítottatok, tehát álmodozhatsz arról, hogy boldog lennél-e vele, de a valóságban ez nem így lenne.
2015. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
álmodozol a napi unalom problémák elöl elmenekülsaz agy állomvilágba amit az első köré épitetél
2015. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!