Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert gondolok ennyit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolok ennyit az exemre? Mas hazassagban elovel is elofordul?

Figyelt kérdés

16 evesen jottem ossze vele. 2 evig jartunk egy evig eggyutt is eltunk. Aztan szakitottunk... sajnos en depresszios voltam... a szuleim elvaltak, anyukam kulfoldre koltozott, apam alkoholista en meg ott altam egy szethulott csaladdal erettsegi elott egyedul... a kapcsolatunk is valsagba kerult majd egy hirtelen felindulasbol szakitottam... aztan 2 honap mulva en is kulfoldre koltoztem . Majd osszejottem a parommal 1 ev utan szakitottunk ... neki volt mas ... ekkor felvettuk a kapcsolatot az exemmel... es nagyon megertettuk egymast de tul nagy volt a tavolsag aztan neki iilatasba volt valaki nekem meg a bekules.... kibekultunk a parommal... es megszaitottam a kapcsolatot az exemmel... majd ujjabb egy ev utan amikor bekevel keszultunk elvalni mert nem ment a dolog kiderult, hogy terhes vagyok... egyutt maradtunk megszuletett a kisfiam akit mindennel jobban imadok. De a parommal nagyon ellaposodott a kapcsolatunk es csak az jar a fejemben mi lett volna ha.. ha akkor hazautaztam volna... stb... vagy mit tehetnek most???

Ne iteljetek el... lehet hogy mar csak a magany valtja kibelolem? A vilag masik vrgen elek egy olyan helyen amit utalok... a paromtol sem kapoknmar semmi szeretetet ugy erzem. A napi 2 kotelezo puszin kivul semmi... itt nincsenek barataim.. nagyon egyedul vagyok...


2014. jan. 21. 20:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Mas hazassagaban is elofordul?* (bocsanat)
2014. jan. 21. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Ne agyalj olyanokon, hogy mi lett volna ha...

Ezt már nem fogod megtudni.

A múlt, a távolság megszépíti az eseményeket.

Eszembe szokott jutni a volt férjem, és ebben nem találok kivetnivalót. Amikor olyan helyen járunk, ahol régen vele is. De ez (is) a múltam egy része, emlékeim között van, mint a gyerekkor egy-mozzanata.

Inkább unatkozol, magányos vagy, álmodozol, ábrándozol,

olyanokon, amin nem tudsz változtatni, és ettől szomorú leszel. Ördögi kör.

Foglald el magad, és a gondolataidat, mert amíg a múlton rágódsz, elmegy melletted a jelen.

A tegnap elmúlt, a mának mindjárt vége, és a holnapot nem ígérte senki.

2014. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Van akit nem felejtek el. Szeretem a feleségem, de ő inkább egy nagyon jó barát, szerelem csak az exhez kötött. Tartom a kapcsolatot vele, de nagyon zűrös nő lett. Ha tehetném, kitörölném az agyamból.
2014. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!