Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol élnek azok a válaszadók...

Hol élnek azok a válaszadók akik azt tanácsolják a kérdezőnek h intézze ő a szülei hivatalos dolgait, stb?

Figyelt kérdés

Nem egy kérdésnél olvastam ahol a válaszadók,azt tanácsolják a kérdezőnek h pl hitel elmaradás van a házon,és már vinné a végrehajtó de a szülő nem tesz semmit akkor a kérdező intézkedjen a szülő helyett,mentse az örökségét meg hasonlók.


Én nem tudom hol élnek,de ez nem úgy müködik ahogy itt gondolják egyesek. A kérdező általában nem intézkedhet más helyett,hisz nem ő a szerződő fél,még csak adatot,felvilágosítást se adnak ki,csak annak aki a szerződő fél.


Vagy pl olvastam olyat is,szintén hiteles háznál h azt tanácsolták a kérdezőnek h irassa át a házat a nevére- Mintha ez annyira egyszerű lenne :D LOL. Komolyan röhejes h egyesek azt hiszik ez ilyen egyszerű.


Hát még mikor azt mondják a kérdezőnek h vegye magához a kis testvérét és nevelje ő. Mert h az anya nem foglalkozik vele,v egyéb(sokszor valóban súlyos probléma van vele).Ez se igy megy,h fogom a testvéremet és ezentúl én nevelem.


2015. ápr. 8. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem meglepő, hogy ez a fórum (is) tele van buta emberekkel.
2015. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Engem az fáraszt már nagyon le, hogy ide milliomosok vagy legalábbis olyanok járnak csak akik abszolúte nem nélkülöznek és nekik havi tízezer annyi, mint nekem 5 Ft veszteség... meg mindent meg lehet oldani pénzzel, vagyis csak avval. Akármiben kérek tanácsot mindig csak a pénz jön elő... Főleg, ha fogovoshoz kell mennie az ember lányának sima tömésre... (Nem fogcsináltatás, sima TÖMÉS). Létre kellene hozni egy topikot aminek 0 Ft legyen a neve.
2015. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem intézkedhetsz más nevében, de ha a szüleim felfogják, hogy baj van, akkor megengedik, hogy kézen fogjam őket és együtt menjünk be a bankba érdeklődni a lehetőségeinkről és utána mindent meg fogok tenni, hogy a házuk ne ússzon el. Nem az örökségemet menteném hanem a szüleimet. Nem tudnám végignézni, hogy utcára kerülnek és mert átmenetileg éppen megszorultak, még nem is fogom hagyni, hogy oda kerüljenek.

Ha szó szerint nem is én intézkedek, hiszen nem tehetem meg, a kezembe vehetem "gyerekként" az irányítást, ha azt látom, hogy bajban vannak a szüleim.

Az más téma, hogy mivan, ha a szülők nem hallgatnak a "gyerekre" és nem képesek felfogni, hogy segítségre van szükségük, vagy éppen csak nem érdekli őket.

2015. ápr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy szülői kommunikációtól erősen elzárt gyerekszobában.:)
2015. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hitellel kapcsolatban annyi a hozzáfűzni valóm, hogy anyám hitelét én elég sokszor kifizetem, mert ha a bank elvinné a házát, akkor utcára kerülne és ha azzal a tudattal nem tudnék együtt élni, hogy valamelyik aluljáróban bármikor felbukhatok benne, akkor oda költöztethetném magunkhoz, amitől meg az isten mentsen meg! Ergo, fizetek, mint a kisangyal, inkább, mint hogy az én lelkemen száradjon, hogy ő utcára került, mert én egészen biztosan több pénzébe voltam neki az idő alatt, amíg felnevelt, mint hogy fizessem a havi 30 ezres hitelét. Volt, hogy 2 éven át minden áldott hónapban én fizettem ki. Ehhez egyébként nem kell meghatalmazás se. A ház átírásos dolog nem tudom, milyen háttérsztorival merült fel, de ha lenne egy testvérem, aki egy fillérrel se segít bele a hitelbe és rendszeresen én fizetem, akkor én is megmondanám anyámnak, uzsgyi egy ügyvédhez és a ház mostantól az enyém, ha már én fizetem.
2015. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ehhez nem tudok hozzászólni, mert én is lehet, hogy holnap utcán vagy munkanélkül találom magam, így nem tudnám kifizetni még az 5ezres hitelüket sem. Mikor megtehettem akkor fogtam és elvittem az épp aktuális csekket a postára és befizettem. De szerencsére éppen ebből a megfontolásból inkább nem vesznek fel hitelt, nyima autó, nyima új fürdőszoba. Vagy csak apránként.
2015. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj hát nem tudtad, hogy ez az oldal tele van multidiszciplináris emberekkel?

Itt mindenki közgazdász, jogász, szociológus, pszichológus...

2015. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Közjegyző előtt írott meghatalmazás? Az nektek smafu nagyokosok?
2015. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagyis közjegyző által hitelesített.
2015. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az oldal használóinak jelentős része tini, a másik jelentős része pedig egyszerűen csak buta.
2015. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!