Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél-e párja egy gyerekes...

Lennél-e párja egy gyerekes nőnek (nála él a gyerek) / férfinek (nem nála él a gyerek)?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem, mi az oka?

2015. ápr. 9. 19:23
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Mindegyik esetben rendezett, elvált státuszról van szó. És nincs gond az exszel sem.
2015. ápr. 9. 19:25
 2/32 A kérdező kommentje:
Légy szíves írj kort és nemet is!
2015. ápr. 9. 19:26
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen lennék. akkor is ha a férfinál él a gyerek. Mivel szeretem a gyerekeket nem okozna gondot elfogadni. Ha fontos nekem az apja akkor elfogadom hogy őt csak csomagban lehet kapni aminek része a gyerek és az ex is.

28/N

2015. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ilyen helyzetben. Az első két évben minden rendben volt. Utána ahogy elkezdett kamaszodni a lánya, elviselhetetlenül viselkedett. Néhány vérben forgó szemekkel való hisztije után megmondtam a páromnak, hogy ne haragudjon rám, én még nem szültem gyereket, és ez most nekem sok, hogy hirtelen egy kamasz gyerekkel járó problémával állok szemben. Miközben én még csak 26 éves vagyok, úgy érzem, mintha tegnap lett volna hogy én is kamasz vagyok. Szóval.. De voltak már ott párkapcsolati problémák is közben azért..
2015. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

Ha szerelem lenne köztünk, valószínűleg igen. Abban nem vagyok biztos, hogy maradéktalanul elfogadnám az övét, a sajátjaim mindig előbbrevalók lennének.


48/N

2015. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
Én nem szívesen, de ha már lenne gyereke (max 1), akkor az éljen vele. Nem kell egy dühöngő ex esetleges uszítását elviselni, jobban lehet kalkulálni az anyagiakat (nem azt mondom, hogy kevesebbe kerülne a gyerek ellátása a gyerektartásnál), és lenne lehetőség megfelelően nevelni valamint terelgetni a számára megfelelő úton. Ha már része az életünknek, akkor aktívan legyen a része, ne csak átmeneti szállás legyünk kéthetente. Ha nem lenne gyerek, az lenne a legjobb, mert együtt élhetnénk át az első gyerek érkezését, ráadásul anyagilag pedig nem biztos, hogy vállalhatnánk a meglévő mellé még egy közöset. Ezen kívül elvárásom, hogy a férfinak is legyen fontosabb a gyereke egy nőnél, viszont mint nő, nem szeretek csak második lenni úgy, hogy nem a saját gyerekünk élvez elsőbbséget. Bármilyen önzőnek is hangzik. Ezért is nem választottam eddig gyermekes férfit. 30N
2015. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem lennék,mert nekem is van egy gyerekem,nem vagyok híve a mozaikcsaladnak.Az sem biztos,hogy más gyerekét el tudnám fogadni,másfelől azt sem szeretném,ha egy idegen próbálná az én gyerekemnek az észt osztani. 30/N
2015. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen helyzetben vagyok és attól függ, hogy a gyerek milyen.


Ha a gyerek kedves, aranyos, akkor minden további nélkül.


Ha a gyerek akaratos, hisztis, kezelhetetlen, akkor reménytelen a helyzet, bármennyire szereted is az anyját vagy apját.


Sajnos nálunk 2 gyereke van a páromnak és az egyik az első, a másik a második kategóriába esik, szét is költöztünk mert én nem bírtam a kisgyereket. Pedig én is nagyon gyerekszerető vagyok és van nekem is gyerekem, de nem ment. :(

2015. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
nem
2015. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%
Igen, igazatok van. én írtam hogy szeretném a páromét is. Nekem még nincs sajátom, így nem tudom hogy milyen lenne ha már nekem is lenne meg neki is, hogy ugyan úgy szeretném-e őket.
2015. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!