Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnapelött megkértem a...

Tegnapelött megkértem a barátnőm kezét, szerintetek normális, hogy másnap már valami hülyeségen összevesztünk?

Figyelt kérdés
Jöttünk fel a lépcsőházba én vártam a liftre,ő odalépett a postaládához,észre se vettem miközben vártama/vártunk liftre,majd odaszól,flegmán,na mivan segítenél már?Én meg visszaszóltam,hogy ne hisztizzél már,erre fogjamagát és megsértődve felsétál a 8.ra.Szerintetek ez normális dolog egy 28 éves nőtől?
2015. ápr. 12. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell segíteni a postaládánál?

És miért kell így visszaszólnod neki?

2015. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
van kultúra nálatok is!xd
2015. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom miért kellett segítened, de a "ne hisztizzél már" a lehető legrosszabb amit egy nőnek mondhatsz. Persze ő is flegma volt, de ezt vésd az agyadba tényleg, a legtöbb nőnek ez a mondat egy gyenge pontja.


Még fogtok hülyeségeken vitatkozni/veszekedni, ez független attól, hogy megkérted a kezét vagy nem.

2015. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Mi 10 éves házasság alatt sem beszéltünk egymással soha így, de ha előtte így szólt volna hozzám a vőlegényem, akkor nem lett volna belőle a férjem.
2015. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ugye védekeztek?
2015. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
4. A nő szólt be először. Nem tudod értelmezni? Minden csaj csak hisztizni tud.
2015. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon hülyék azok akik 1 ilyen aproságból problémát okoz...butaság netovábbját vélem felfedezni :(
2015. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, hogy ilyen stílust megengedtek magatoknak, olyan, mintha nem tisztelnétek eléggé egymást. Bár a hangsúly sem mindegy egyik esetben sem.

Ettől függetlenül mi a férjemmel meg lánykérés előtt közvetlenül veszekedtünk (hülyeség miatt), de utána is volt még "durcizás" :D Semmi jelentősége, bár ezt nem reklámozzuk eljegyzéses sztoriknál, csak a barátokkal röhögtünk rajta, nekik elmeséltük.

2015. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem normális, de jellemző.

Amint megkapják a papírt sárkányok lesznek. Már láthatod az előjeleit.

Éljél együtt vele, csinálj neki, gyerekeket, stb..., tegyél mindent úgy, mintha házasok lennétek, de papírt soha ne adj a kezébe. Amint biztos a dolgában a fejedre nő, eltapos, és papuccsá változtat, vagy kivert kutyává.

Soha ne nősülj meg!!!

2015. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!