Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti engednétek a lányotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek a lányotoknak, hogy barátja legyen 14 évesen. Aki minden hétvégén elviszi buliba? Volt párszor már, hogy másnap jött haza a discoból. Vagy ez teljesen normális dolog? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet a bulizás kicsit komoly ennyi idősen. De az, hogy barátja legyen, szerintem nem kellene megtiltani.
2015. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam oda, hogy már nemi életet is élnek.
2015. márc. 16. 15:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondva az ilyen kérdéseknél mindig azt mondom szülőknek had menjen, engedjék. De ez necces. Az a baj hogy ebből már sehogy nem jössz ki jól, még csírájába kellett volna elfojtani. Egy 14 éves lány ne másnap jöjjön már haza buliból. Mit csinál iszik? Nem kéne ... Plus azért k**vára veszélyesek. Tök random törnek ki verekedések, de legalább havonta vagy megszúrnak, megerőszakolnak, kirabolnak valakit. Én azért ezen elgondolkodnék.
2015. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Elég korai.De a mai világba.
2015. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Hmmmm első kérdésem felkészítetted rendesen mindenre, hogy lehetőleg ne legyen baja?

Másik kérdésem: ha megtiltod mi lesz? Már éltek nemi életet. Most már nem mindegy?

Most már egy dolgot tehetsz: légy mellette, nem "leülünk és beszélgessünk a szexről" módon, de baráti csacsogás közben próbáld sinen tartani, hogy lehetőleg MINDENT tudjon a témáról, és főleg: ezzel a bizalmi körében maradni, mert akkor az első lehetsz aki közbe tud lépni ha tényleg gáz lenne. Ha nem így teszel utoljára fogod megtudni. És főleg: titokban fognak találkozni és azt a nemi életnek nem nevezhető numerát egy padon intézik. Szóval a lányod már elindult ezen az úton esélyed sincsen visszafogni. Maradj mellette.

2015. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
A nemi életről annyit, hogy szüleimnek 18 éves koromig minden korai volt. Már a másiodik kapcsolatom volt, az első szakítása nagyon megviselt 17 évesen, mikor összejöttem mással. Úgy kb. semmi beleszólásom nem volt sokáig.
2015. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még annyit kérdeznék, hogy szerintetek nem idős egy 21 éves fiú a 14 éves lányhoz?
2015. márc. 16. 15:28
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez nem is kérdés. Egy egyetemista szerinted egy szinten vagy egy általános iskolás kislánnyal?
2015. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

NE ENGEDD! Sajnos tudok olyanról, hogy 47 éves pasi lefeküdt egy 14 éves lánnyal, mert szegény kis csajt teljesen a hatalmába kerítette! Ez undorító!


Szerintem 16 éves koráig minimum ne engedd el discoba pláne de 10-11 óra után se nagyon!!!!!!!!!

2015. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat ! Ment a zöld kéz mindenkinek
2015. márc. 16. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!