Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbefogadásnál a pszichológu...

Hinta Palinta 2.0 kérdése:

Örökbefogadásnál a pszichológussal való beszélgetésnél elmondjam, hogy cirka életem egy haramdában kezeltek depresszióval, evészavarral?

Figyelt kérdés

Kb 8-10 éve nem vagyok benne a rendszerben, lenyomozhatják?

(Hja, igen: gyógyult vagyok illetve tünetmentes és nagyon sok munka van mögötte, hogy ezt így ki merem jelenteni. És nem, nem akarom azért elbukni az örökbefogadást, mert valahol valaki, aki semmit nem tud rólam egy személytelen beszélgetés keretében besorol egy skatulyába.)



2015. ápr. 17. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám, mert nekem is jobb lenne utána a lekiismeretem. :)
2015. ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt a kérdést inkább a gyermekvállalás kategóriában tedd fel, talán van örökbefogadás topik is. Ott valószínűbb, hogy olyanok is válaszolnak, akik már átestek ezen a procedúrán, így releváns választ tudnak adni.
2015. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem értem, Téged akarnak örökbe fogadni vagy Te akarsz egy gyereket örökbe fogadni ? Utóbbi esetben ne akarj örökbe fogadni, nem kell egy másik, elvileg egészséges embert is meghülyíteni.
2015. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Az a legtisztább ha hivatalosan érdeklődsz utána, hogy az jelent-e hátrányt, ha régen ilyen problémáid voltak.

Ha lehet névtelenül, vagy messzi intézménynél. Ők azt is meg tudják mondani, nem árt-e szakvéleményt szerezned arról, hogy gyógyult vagy.

Ebben az esetben inkább menj el, és kérj hivatalos szakvéleményt. Ilyen esetben senki nem köthet bele semmibe.

Ha problémát jelent, akkor érdemes annyiban hagyni, hátha nem nyúlkálnak bele ilyen mélyen a dolgaidba.

2015. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolso!


Aruld mar el, hogy miert hulyitene meg a kerdezo valakit, akit orokbefogad?


Talan azert, mert nem volt mindig tokeletes az elete es volt ereje helyrehozni?


Orulok es irigykedek, hogy neked meg nem volt problemad.

2015. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nyomoznak semmit. Tok kedvesek. Olyat kerdeznek hogy miert akarsz orokbefogadni, mit szol a csalad, mi lesz ha nem olyan okos a gyerek stb
2015. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASDLKW ADSLKAW ***** válasza:
Sztem mindenképp keress fel egy olyan pszichológust aki ezzel kapcsolatban okosakat tud mondani, és meg tudsz bízni benne. És gratulálok ha sikerült túllépned az életed nehézségein! :) Ismertem egy lányt aki ilyen volt, neki sokkal gyorsabban ment, de tudom, hogy mennyire nehéz lehetett!
2015. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A magyar eü nyilvántartásokban.... semmit.

Meg nem nyomoznak.

Nekem egy ideggyógyászati, tüdő, és AIDS kizáró papír kellett.

Az ideggyógyászat elég vicces volt, fél oldalra le kellett írni az életemet.

Szerintem ezen ne parázz, ha tényleg rendben vagy.

2015. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat :)
2015. máj. 6. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!