Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam ki neki, hogy...

Hogyan mutassam ki neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátomat, szerelmes vagyok belé, Ő is szeret engem, de Ő fiú létére jobban ki tudja mutatni az érzéseit. Én viszont annak ellenére, hogy lány vagyok nem tudom annyira kimutatni, sajnos ebben apámra hasonlítok. Nem akarok bújni hozzá, mert akkor mások szolnak le, hogy én mászós vagyok.

Azt mondja, Ő érzi és tudja, hogy szeretem, de szeretném neki kimutatni, de nemvagyok mászós.


2010. febr. 20. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a fiu tudja,hogy szereted,akkor nincs problema!Nem is jo az,ha valaki maszos,mert nem mindig oszinte!
2010. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi én még smárolni sem szeretek. Mások előtt meg aztsem engedem hogy megfogja a kezem. 20/L
2010. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg,hogy a külvilágnak mit mutatsz.Az a lényeg,hogy a barűttod mit érez.Ha érzi hogy szereted,rendeben kell hogy legyen a kapcsolat.Az már rég rossz.ha a külvilág felé mutatod a csókjokat meg egyebet..
2010. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Éreztesd!!És ne érdekeljen mások véleménye ha fontos neked a "szerelmed"!!Nem kell adni mások véleményére ha a miatt leszólnak mert bujsz a pasidhoz akivel együtt vagy mivel nem is lehet szégyenérzeted hisz a pasid meg nem ugy váltogatod a pasikat mint más a bugyiját!Szóval lényeg a lényeg, öleld meg a társaságban is puszilgasd hisz nem szeretkezni kell vele a társaság elött hanem éreztetni hogy szereted!Nem egy nagy kunszt az egész
2010. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Társaságban nem kell és nem is illik ölelekezni és puszilkodni.Kettesben igen,de gondolom ez neked sem probléma.Ha a párod így is tudja,hogy szereted,akkor nincs baj.Nem az ölelkezés,odabújás a fontos egy kapcsolatban,hanem az egymásrafigyelés.
2010. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig olyan fontos mások véleménye.Ha Te szereted Őt,és Te néha azért szeretnél bújni,akkor tedd meg nyugodtan,és fütyülj rá,más mit mond.Engem például soha nem érdekelt,mások szerint mit illik és mit nem.Akinek nem tetszik valami,az ne nézzen ránk!
2010. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, mint Te. 5 éves házasok vagyunk a férjemmel, most várjuk a babánkat és 11 éve ismerjük egymást. Megszokta, hogy ridegebb vagyok, azt is, hogy nem bírok az ölelésében lenni 10 percnél tovább, és amikor megölelgetem, nem tart hosszú-hosszú percekig.

Minden nap elmondom neki hogy szeretem, gyakran kap puszit, amikor elmegyek mellette, ilyesmivel kompenzálom a dolgokat.

2010. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!