Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, barátnőm...

Most komolyan, barátnőm szülei fenyegetnek?

Figyelt kérdés

Múlthéten jöttem össze barátnőmmel, aki külföldön él, szóval nem tudunk olyan könnyen összehozni egy találkozást. Megkérdeztem, hogy neki mikor lenne kedve és mondta, hogy majd csak decemberben tud jönni, mert az anyukája csak akkor engedi el. Kicsit érdekesnek találtam hogy 18 éves létére még a szülei szabják meg mikor hova mehet.

Majd 1 órával ezelőtt barátnőm anyukája rám írt, hogy biztos csak lopom a képeimet a netről, a találkozásunk végén biztos terhes lesz a lánya és ajánlja hogy ne csináljak semmi hülyeséget vagy idejön és megver. Én pedig visszaírtam neki, hogy ezt most hogy képzelte, nem is ismer engem, de már belém köt, és még videót is küldtem magamról csakhogy ne higyje hogy valami 60 éves pedofil állat vagyok. Néhány nem túl szép dolgot is írtam neki, ahogy az anyja is nekem, aztán a barátnőm meg rám írt, hogy mit csinálok, azonnal kérjek bocsánatot. Most komolyan még nekem kell bocsánatot kérnem?

Azóta egyikükkel sem beszéltem, de azért ijesztő hogy csak így random letámadott. Anyám még elvétve sem tenne ilyet..


2015. ápr. 18. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Ilyen emberekkel nem kell foglalkozni, szerintem hanyagold is, előtte oszd ki őt is meg a szüleit is, ha lesz rá alkalmad.
2015. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Elõbén a lánnyal beszéltél már?
2015. ápr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

,,.....barátnőm anyukája rám írt, hogy biztos csak lopom a képeimet a netről, a találkozásunk végén biztos terhes lesz a lánya és ajánlja hogy ne csináljak semmi hülyeséget vagy idejön és megver...."


Ez teljesen normális kérdező. Félti a lányát, ezért is szabja meg, hogy 18 évesen mikor, hová mehet.

2015. ápr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

És nem fenyegetés, csak figyelmeztet mi lesz, ha ártanál a lányának.


Mi ebben a baj?

2015. ápr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Csak félti a lányát, ami érthető is. Inkább megnyugtatnod kellett volna.

Ha kell a csaj, akkor kérjél tőle bocsánatot, és nyugtasd meg, hogy jó ember vagy.

2015. ápr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Félti a tapasztalatlan kislányát, nyilván nem a jó eszközökkel. Sőt, nevetséges az egész szitu, ahogy a távolból fenyegetőzik, hogy megver. Véletlenül sem úgy áll a dologhoz, hogy akkor meghívna magukhoz egy ebédre, vagy csak egy délutánra beszélgetni, hogy mégis lássa, hogy kivel is ismerkedik a lánya...Persze, egy találkozás alkalmával senkit nem lehet kiismerni, na, de kérem szépen, milyen dolog egy idegen embert telefonon osztani??

Ráadásul én a helyedben nagyon átgondolnám ezt az egészet, ugyan nem írtad, menyi idős vagy, de kell neked egy olyan lány, akinek felnőtt létére az anyja megszabja, hogy szó szerint, hogy decemberben MEHET EL? Április van...Utána meg, amikor teljesen normális emberi reakcióként reagálsz a téged ért sérelmekre, akkor még a kiscsaj jön azzal, hogy kérj az anyucitól bocsánatot? Nem hiszem, hogy csak egy iyen pórázon vezetett korlátot csajszi állna veled szóban, akinek még az anyja a se..ggében van és dirigál.

2015. ápr. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nézz meg pár Catfish epizódot és máris ra jössz, hogy nem anyuka a hülye. Egy hét után meg kizart, hogy a barátnőd lenne, pláne h meg csak nem is találkoztatok. Amúgy miért nem mész te?
2015. ápr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha anyuka annyira félt a lányát, akkor talán azt kellett volna először megtanítania neki, hogy melyek az internetes ismerkedés buktató, és hogy baráti társaságban ismerkedjen ebbe a korban és ne az internetről határon túlról szedjen össze pasit magának. Egyrészt, mert egy távkapcsolatban sose fogja megtanulni,amit szükséges ahhoz,hogy tudja, mit akar az élettől, hanem csak pazarolja a fiatal éveit, másrészt: messziről jött ember azt mondd, amit akar. És akkor ezzel ki is küszöbölte azt, hogy amikor már megvan a lovag, akkor kelljen telefonon, ismeretlenül fenyegetni, hogy mit ne merészeljen csinálni az ő kislányával. Nevetséges. A saját városukban nincs elég fütyi? És vica versa...Nem is értem, hogy akartok így ismerkedni, pláne ilyen fiatalon, hogy ha gyakorlatilag személyesen találkozni sem tudtok, vagy egyáltalán: az ilyen "kapcsolatnak" ti látjátok valami értelmét? Te meg pont az ilyen okokból ne csodálkozz azon, hogy vagy buta kislány anyukája neked esik. Az életet élni kell, nem egy számítógép mellé szögezve hinni azt, hogy éltek, meg párkapcsolatban vagytok, max évi pár találkozással megfejelve...
2015. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A saját városukban nincs elég fütyi? "


Tudod, a normálisabb embereknek NEM AZ a fontos egy kapcsolatban, hanem maga az ember.

Márpedig sok esetben csak hozzád hasonló bunkók vannak elérhetö helyen, és olyan valakivel, aki így áll egy kapcsolathoz, azzal nem érdemes szóbaállni sem.

Aki igényesebb, az sok esetben a "saját városukban" nem talál olyan embert, aki több, mint egy nemiszerv.

2015. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!