Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek komolyan az indok a...

A nőknek komolyan az indok a házassághoz és a gyerekvállaláshoz, ogy "x évesek vagyunk"?

Figyelt kérdés
És ha X évesek vagyunk, akkor nem számít, ha a másik még nem akarja? Akkor nem lehet várni, mert "ne rabold az időmet"? És ha a begőzölt fejével nem is szerelem miatt akar férjhez menni, de ez majd csak esküvő után, terhesen derül ki még saját maga számára is, az sem számít? Akkor majd válunk, a gyerek életét is kettészakítjuk, minden és mindenki le van ....va, a lényeg, hogy ha önagysága kitalálta, hogy ő házasságot és gyereket akar, akkor el KELL őt venni, mert "ennyi" idősen nem lehet várni?
2015. márc. 8. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

A férfiak máshogy gondolkodnak, mint a nők. Több idejük van a gyerekvállalásra (bár elég viccesen néz ki, mikor egy papa korabeli férfi meg a gyerekéért :D ), másik, hogy hamarabb el tudják képzelni az életüket gyerek nélkül.


A párod (ugyan nem írtad le hány éves), de nyíltan megmondja mit akar. Ha Te nem ugyanúgy gondolod, akkor ne húzd az idejét, neki nincs annyi, mint neked, ne legyél önző. Vagy add meg neki amire vágyik, vagy lépj le és keress olyan nőt, aki még, vagy egyáltalán nem vágyik családra.

Ez ilyen egyszerű!

2015. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
A nőknek az a komoly indok, ha valaki hosszú évek után sem kötelezi el magát semmire, nincsenek közös célok, csak rutinszerű együttélés. Mire gondoljon egy nő akit évek után sem jegyez el legalább a párja? Vagy ahol a gyerekszülésről még csak feltételes módban sem lehet komolyan beszélni? Egy lakótársat nem lehet teljes értékű társnak tekinteni. Ha egy harmincas pár kapcsolatában nem merül fel a gyerek, ott nem lehet túl sok jóra számítani.
2015. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Igen, hiába fejlett az orvostudomány, a környezetemben látom, hogy sok nő aki 40 évesen akart belevágni a gyerek-témába, már nem tudott teherbe esni, ezért a kérdésre a válasz: sajnos tényleg be van határolva, hogy X éves korig nem árt lépni... A csavar meg annyi benne, hogy hja, a pasi még nem akarja, de mikor később már igen, viszont a nő addigra "túlkoros" lesz, akkor mi van? Hiába akar, ha a nő nem tud... Akkor lecseréli egy fiatal csajra, a nő meg szépen eltöltötte várakozással az életét, és a végén jól pofára esett?

Egyébként egyetértek veled, hogy ha egy pasi nem akarja, akkor nem szabad rákényszeríteni, viszont néha bele kéne gondolni a másik helyzetébe is, nem mindig csak a magunkéba.

2015. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Én veled értek egyet kérdező. /Egy 28 éves gyermektelen, nem házas, de párkapcsolatban élő nő./
2015. márc. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
3: Manapság nagyon sok fiatal lány van, aki nem tud teherbe esni, aminek lehet kismillió oka. A barátnőm 27 és már 1 éve próbálkoznak. Szóval nem lehet kijelenteni, hogy a meddőség a 40 feletti nők problémája. Az angol tanárnőm 35 felett 3 egészséges gyereket szült.
2015. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

Igen..

Persze azon felül, ha erre egyébként is vágyik az emebr ( van olyan, aki soha nem vágyik)


A nőknél az idő sajnos fontos tényező..30felett divatos mostanság szülni,mholott biológiailag az már nem annyira ideális idő, később meg megúgysem, sőt egyre nehezebb teherbeesni.

Valahol érthető, manapság ritkan állapodik meg az ember 20 éves kor körül..

2015. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

A korral a sperma minősége is romlik.


Mellesleg én nőként sem értem a "ne rabold az időmet" dolgot. Ha valakivel boldog vagyok, gyűrű nélkül is az vagyok, és a boldogságot nem nevezném "időrablásnak".

2015. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Lehet értetlenkedni, de én is többször láttam már azt a jelenséget,hogy a pasas húzza a komoly dolgokat, aztán amikor a nőnek már nem lehet gyereke akkor jut eszébe, hogy mégis kéne. Aztán egyszerűen lecseréli egy fiatalabbra a nőnek meg se gyerek, se pasi.

Egyébként akinek fontos a házasság az nem fog várni. Számomra az a furcsa ahol két ember szereti egymást és az egyiknek fontos a házasság akkor a másik miért nem akarja ezt megadni neki.

2015. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Nincs kompromisszum. Ha én nem akarok házas lenni, a másik meg igen... nincs a kettő közt semmi.
2015. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

engem is ezzel hülyítettek, hogy majd később, még pár év, utána meg megcsalt kidobott, elment vele 5 évem az életből, meg ha hozzáteszem az exvőlegényem is, ugyanígy időhúzás, én meg hittem, az meg mondvacsinált indokkal lépett le, szóval 10 év minusz


nekem több férfi nem fog ilyen mondani, hogy majd, vagy igen vagy nem, ha nem, akkor pá.

2015. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!