Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vonjam kérdőre anélkül,...

Hogy vonjam kérdőre anélkül, hogy kiderülne, olvastam az emailjeit?

Figyelt kérdés
Férjem egy éve nem dolgozik, egész nap ül a számítógép előtt. Azt mondja hogy álláshirdetésekre jelentkezik. Én ezt nem hittem el, és megnéztem a postafiókját. Egy darab jelentkezést sem küldött. Ellenben az egyik haverjával rendszeresen szervez csavargós programokat, amikor elvileg állásinterjun kellett volna lennie.
2015. ápr. 18. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért gond ha megtudja, hogy elolvastad? Ebben a helyzetben nem te vagy a hunyó.
2015. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Rákérdezel, hogy áll a munkakereséssel? Aztán , ha említi, hogy a neten intézi, kérd meg, mutassa már, milyen helyekre jelentkezett be.

Viszont, ha már egy éve így "keres állást", ha rákérdezel, sem fog azonnal valóban munkát keresni. Igen kellemes számára ez az életforma, úgy vélem.

2015. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd le a gép elé, mondván, hogy látod, elég nehezen megy a dolog, ha már egy éves sehova nem sikerült bejutnia. Nem akarod megsérteni, de talán benne lehet a hiba, mutassa meg az eddigi motivációs leveleket, életrajzokat és segítesz megtalálni a hibát. Ha hebeg-habog, kérdőre vonhatod, miért.
2015. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Az, hogy a postafiókjában nincsen jelentkezés, még nem bizonyíték rá, hogy nem pályázik.

Lehet, hogy a Facebookon vagy más weboldal berkein belül jelentkezik.

2015. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Hát én nem finomkodnék. Megmondanám, hogy Figyelj, Béla! szarul esik, hogy 1 éve hülyítesz, 1 honapod van, utána szevasz. és nem, nem azért, mert nem alakulhat úgy az élet, hogy a feleség a kenyérkereső. hanem azért, mert itt gyakorlatilag át volt verve a házastárs. EGY TELJES ÉVE.
2015. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Az én szüleim annak idején elváltak, aztán megint összejöttek. Attól kezdve, hogy anyám visszafogadta apámat, és hülye fejjel a lakás felét a nevére íratta, apám egy percet se dolgozott többé. Most ment nyugdíjba így, több évtizedes munkátlanság után. Szépen otthon maradt, terrorizálta anyámat, a lakást meg szétbszta, telehordta szeméttel.
2015. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi a lópikulát csináltál egész évben hogy még mindig munkanélküli vagy?
2015. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy máshol jelentkezik, bár nekem mindig aztmondta hogy e-mailben küldi a jelentkezéseket. Valahányszor mondtam hogy menjen el érdeklődni, mindig ezt mondta.

De arra már nem igazán van magyarázat, hogy az összes kimenő levele a szintén naplopó haverjának szól, hogy ide meg oda menjenek. És nekem mindig azt mondta, hogy állásinterjúra megy. Még buszra is én adtam pénzt. Legutóbb kedden, és akkor két utcával arrébb lévő barátjuknál söröztek.

Bezzeg itthon semmit nem segít. Ha a boltba küldöm is egy év mire hazajön, mert mindig találkozik valami ismerőssel aki meghívja egy sörre

2015. ápr. 18. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor tényéleg lebukott.

Jobban kérdezz rá a részletekre, merthogy tanultál egy új pályázási módot, mutassa meg a pályázatait. Én se tudok jobbat ennél a kiderítési módnál...

Vagy inkább ne is evvel a részével törödj, hanem avval, hogy nincs EREDMÉNY. Vezess be szankciókat!

Ha nem hoz haza legkésőbb június végétől havi X Ft-ot, akkor ... és ami itt Neked tetszik, az a szankció.

2015. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Még buszra is én adtam pénzt."

Na ezt rosszul tetted, merthogy ezt a Munkaügyi Központ kifizeti. Csak azt igazoltatni kell az interjútatóval, hogy tényleg arra kellett a buszjegy. Háhá.

2015. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!