Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamám, anyukám Angéla....

Nagymamám, anyukám Angéla. Apu ragaszkodott hozzá, hogy én is ezt a keresztnevet kapjam. Soha nem szerettem. Mi a véleményetek? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 22:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Alig találkozni Angélákkal.Itt meg mennyien lettünk:D Nagyon jó!
2010. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
81%
Szerintem hülyeség, h 1 családban ugyanúgy hívják a nagyszülőt, a lányát és az unokáját is......a változatosság gyönyörködtet.....am ha nem tetszik, változtasd meg.
2010. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Sztem is szép név.Ezen kívül két jó dolog van még benne.Az egyik,hogy nem gyakori név.Én spec utálnám ha állandóan a nevemmel megegyező nevű csaj jönne velem szembe.A másik,úgymond "személyiséget adó" név.Ezt nem tudom elmagyarázni,de egy Éva vagy Barbi így simán semmi személyiséget nem sugall,de Egy Angéla az sztem igen.
2010. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tök szép név az Angéla, nekem nagyon tetszik .
2010. febr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is szép. nekem ez a "keresztségben kapott" nevem, tehát hivatalosan nem így hívnak, de nagyon tetszik :)
2010. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%

Nekem még kiskoromban ez volt a kedvenc nevem. :) Azóta már nem kedvenc, de a mai napig szépnek találom és szeretem. :)


Egyébként szerintem is hülye hagyomány magunkról elnevezni a gyerekeinket... Mintha nem is lenne más anyakönyvezhető név. :S

2010. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,nálunk meg mindenki (szó szerint mindenki,keresztanyám,anyám,nagyanyám,nővérem) Angéla:)....szerencsére én lettem a kishúg és nekem nem kellett ezt követni,mert már nővérem megkapta ezt az egyébként nekem nagyon tetsző és különleges nevet.nővérem sem szereti,irigyel mert én Júlia vagyok,de valszeg ő is csak azért mert tele van a család vele.egyébként szép név.
2010. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem is tetszik a neved.

én mondjuk örülök, hogy anyukám felhagyott a nevek átadásával, nálunk szinte mindenki rózsa, az én vezetéknevem pedig fehér. :) szerencsére anyu feladta a hagyományt, mert nem akart velenm kiszúrni. :)

2010. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
23:04 vagyok. Mikor kislány voltam, meg tini, akkor én sem szerettem a nevem, de utána kinőttem ebből, és beláttam, hogy tényleg szép a nevem is, és ez a hagyomány is :)
2010. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

én is Angéla lennék... de nem szeretem(péell ezen a fórumot már azt is olvastam másik kérdésnél, hogy cigányos...brr:S). Becézni is alig lehet, meg nem tudom... idegen... és nem is illik rám...mindig összekeverik valamivel(Andrea, Angelika, Alexa stb)

de ez van:)

2010. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!