Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen számotokra az álomnő/ál...

Milyen számotokra az álomnő/álomférfi? Elsősorban belső tulajdonságokra vagyok kíváncsi de a külső is érdekel!

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte, kedves, hűséges, sok mindenben értsünk egyet, közös érdeklődési kör, törödjön velem, ne álljon távol tőle a munka, lehessen vele jövőt tervezni.

Külső: ápolt, igényes, de hajszín,szemszín az mindegy:)

2010. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért jó tudni? :D Mindenkinek mást jelent.

Nekem azt, hogy lelkileg egy hullámhosszon legyünk. Merengő típus legyen, olyan, aki a végtelenségig türelmes, a dühömre is szeretettel reagál, s így elfojtja azt. Akiből árad a szeretet azok felé, akiket szeret. Toleráns az emberek iránt, nem ítélkezik, nem gyűlölködik. Szereti az állatokat.

És szerencsére van ilyen ember. :)

A külseje tökmindegy. Bármelyik férfiban megtalálom a számomra vonzót, ha a belsőjéből árad az a valami, ami megfog. Akkor ő maga is vonzó lesz, akkor is, ha nem szabályosak az arcvonásai.

21/L

2010. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Álomférfi:

-kedves

-figyelmes (nem felejti el a házassági évfordulót, szülinapot, névnapot. Nem kell feltétlenül ajándékot vegyen, csak jelezze, hogy gondol rám)

-nyugodt természetű (ne üvöltözzön, csapkodjon, én sem hisztizek)

-határozott legyen, de ne fizikai erővel próbálja kikényszeríteni az akaratát, hanem észérvekkel próbáljon neki érvényt szerezni

-családcentrikus (foglalkozik a közös gyerekeinkkel)

-művelt (lehessen vele mindenről beszélgetni)

-és nem hátrány ha szereti a focit és a forma1-et, mert én odavagyok ezekért

-szorgalmas (hajlandó dolgozni járni és az itthoni feladatokból is kiveszi a részét, avagy: a polcot pl. nem én szeretném felszerelni, ahogy a vásárolt asztalt sem összerakni)

-legyen jó humora


Mielőtt még azt mondanátok, hogy ilyen férfi nincsen, én már találtam egyet, úgyhogy ha ritka is de lehet találni.

A külső az számomra másodlagos. A párom igazán jóképű férfi, de ha csúnyább lenne akkor is őt szeretném. És nem hirtelen fellángolás, mert már 10 éve házasok vagyunk.

2010. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

24/L

Külső: barna haj, barna szem,

kicsit soványkább, nem szeretem a kövér (a macis már az nálam..),

vagy túl izmos(izomagy) pasikat

kopasz mellkas

kerek fenék


Belső: legyen hűséges, és ne csak szeressen, imádjon!(mint a párom)

legyen jó humora

kedves

figyelmes

határozott

nagyvonalú

intelligens(nem a diplomára gondolok, az nem jelent semmit)

beszédes

optimista

türelmes


Kb ennyi:)

2010. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Legyen romantikus, lehessen vele viccelodni, nevetni, legyen komoly is ha kell, huseges, erzeki, jol csokoljon, fontos hogy meglepjen neha apro dolgokkal,lehet az sajat keszitesu es fontos h szivbol jojjon, ha szomoru vagyok mosolyt csaljon az arcomra

Kulsore:magassag:azert legyen magassabb nalam, es legyen egy megjelenese, plusz pont ha elegans 21/L

2010. máj. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

álomférfi nekem


belső:

érzékeny

intelligens

okos

mosolygós

hűséges

kedves


külső:

gesztenye barna haj

nagy, zöld szemek

csodás férfias áll

szép arc

magas

szélles váll


= Robert Pattinson

2010. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
köszönöm.Egyébként csak érdekel.Kíváncsi vagyok h ha válaszolnak 1 páran akkor mennyi lesz a hasonlóság is.De tényleg csak a kíváncsiság hajt
2010. máj. 13. 11:26
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

-Okos (nem a diplomára gondolok)

-Empatikus

-Humoros

-Állatszerető

-Nem romantikus

-Szexcentrikus

-Kreol bőr, sötét haj és szem, magas, arányos testalkatú, jó szőrös

2010. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Álompasi belső tulajdonságai:

- humorérzék (számomra ez nagyon fontos, nem bírom a karót nyelt embereket)

- együttérőzkészség

- megbízhatóság

A többit nem bánom :) Még talán annyit hozzátennék, hogy én nagyon bírom, ha egy pasi egy kicsit gúnyos. Na persze ne engem cs*sztessen, de az nagyon tetszik, ha valaki egy kicsit ironizál.


Külsőleg:

Ezt nem tudom egyértelműen megfogalmazni, mert konkrét hajszín, szemszín, stb., amire annyira be lennék indulva, de nagyon tetszenek az olyan típusú férfiak, akik még felnőttként is úgy néznek ki, mint egy vásott kisfiú :) Inkább azt tudnám meghatározni, hogy mi az, ami nem tetszik. A kövér, vagy macis pasik nem jönnek be. Nem kell csupa izomnak lennie, csak ne legyen nagyon löttyedt :) Meg nem árt, ha egy kicsit magasabb nálam (ami nem nehéz az én esetemben). A többi már más kérdés, úgy értem, pl. az öltözködés vagy ilyenek, legyen tiszta, ápolt, igényes, de azért ne kényeskedő vagy ilyesmi. Illetve legyen valami stílusa. Nem arról beszélek, amikor valaki csak márkás cuccokat hord, csak arról, hogy amit visel, azt tudja, hogy miért viseli.

23/L

2010. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Nekem álomférfi= aranyos, kedves, figyelmes, HŰSÉGES, vicces ugyanakkor tudjon komolyan is viselkedni ha arról van szó, törődő, odafigyelő, megbizható, és tudja kimutatni h mennyire szeret. Nem árt a közös érdeklődési kör sem.
2010. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!